Na snídani kolem světa s BB: Od české vajíčkové až po francouzské croissanty!

Dali byste si správnou kosmopolitní snídani s vůní Paříže či Londýna, ale na cesty zrovna není čas? Vypravte se do nejbližší Bageterie Boulevard a nevynechejte nejdůležitější jídlo dne! Pestrá nabídka zapečených sendvičů nebo skutečně nadýchaný máslový croissant či typické francouzské palačinky Crêpes, těm nejde odolat! A kdyby se vám přece jen zastesklo po domově, připravena je čerstvá novinka jako od maminky – nefalšovaná vajíčková na poctivém kvasovém chlebu, tedy Chléb s vaječnou pomazánkou. Tuto i další speciality je možné v Bageterii ochutnat každý den do 10.30 a o víkendu do 11 hodin.

Nestárnoucí česká klasika
Nadýchaná vajíčková pomazánka v kombinaci s křupavou ředkvičkou a voňavou pažitkou, to je Chléb s vaječnou pomazánkou, který ve vás vyvolá atmosférou prázdnin strávených na chalupě. Dnes už to však není jen snídaně na víkendy či dovolenou. Je možné si na ni zaskočit kterýkoli den. A pokud potřebujete zasytit něčím větším, ale klasicky českým, osloví vás nabídka s Vaječnou omeletou se slaninou a čedarem, ke které dostanete ještě rozpečený muffin s extra porcí sýra.

Snídaně po anglicku
Žádný gentleman ani správná lady neodolají pořádnému „britskému“ sendviči. Navíc, když je nadupaný samými skvělými ingrediencemi! Jako například Le Club sendvič, spojený vrstvami v podobě volského oka, sýra, kuřecího masa a slaniny. Na trochu menší hlad pak doporučujeme klasické Ham & Egg s volským okem, slaninou, šunkou a aromatickým sýrem maasdamer a opečeným rajčátkem. A vegetariánského strávníka jistě potěší Sýrový sendvič zapečený s mozzarellou, sýrem s modrou plísní a rajčaty.

S francouzským šarmem
Bonjour, co to bude? Co takhle Croissante Parisienne, který má eleganci i ve svém názvu. Okouzlující a přitom jednoduchá kombinace v podobě máslového croissantu zapečeného se sýrem a šunkou. Ale co by to bylo za francouzskou klasiku, kdyby neobsahovala vyhlášené tenké a vláčné palačinky Crêpes v klasických nestárnoucích kombinacích – a to Palačinku s jablkem, ořechy a mascarpone, Palačinku s banánem, lískovými ořechy a Nutellou nebo Palačinku s mascarpone a francouzským jahodovým džemem. Bon appétit!

Tip navíc: pro fit ráno
Pokud vstáváte každé ráno s odhodláním nastartovat den na zdravé vlně, i s tím vám může Bageterie Boulevard pomoct. Čerstvě vymačkaný Fresh juice v kombinace s Fit snídaní v podobě Dýňového chleba s gervais sýrem, marinovaným lososem a volským okem zaručí, že náročné dopoledne zvládnete levou zadní. Zkusit můžete také Muffin s avokádovou salsou a grilovaným sýrem Halloumi, pečeným rajčetem a rukolou či sladkou fit variantu, jakou je řecký jogurt s medem a vlašskými ořechy.

* Bageterie Boulevard s vnitřním creperií barem, tzv. Creperie Inside najdete na Národní třídě v Praze, v Galerii Harfa v Praze, v pobočce nedaleko Železné ulice v Praze, v OC Olympia v Brně, v OC Vaňkovka v Brně, v Auparku CS v Hradci Králové a v Eurovea v Bratislavě.

Zdroj a foto: www.bb.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.