Pavel Šporcl vysílá živé přenosy koncertů ze svého obýváku!

Pavel Šporcl jako jeden z prvních umělců zareagoval na krizovou situaci, která nastala nařízením vlády o zrušení všech veřejných produkcí. Učinil výjimečnou věc – pustil veřejnost do svého doposud velmi střeženého soukromí a připravil pro ně sérii koncertů ze svého obýváku.

První ochutnávka proběhla v pátek 13. března prostřednictvím houslistova oficiálního fanouškovského profilu na FB. „V této celosvětově napjaté situaci si musíme být co nejblíž. A protože se nemůžeme vidět osobně na koncertě, využívám moderní techniky, abych svým fanouškům alespoň takto zprostředkoval koncertní vystoupení a zahrál své oblíbené skladby a styly. Přímo z mého obývacího pokoje, s pomocí mobilního telefonu.  A pevně věřím, že jim touto cestou alespoň trochu zpříjemním těžké chvíle pro každého z nás,“ řekl ke svému rozhodnutí Šporcl.

Jeho stream sledovalo téměř 2000 lidí, což houslista považuje za velký úspěch. „Vyzval jsem své fanoušky, aby se třeba také oblékli do večerního, nalili si oblíbené víno a poseděli se mnou. Jsem rád, že jsem jich oslovil tolik, přišly mi po skončení desítky nádherných vzkazů a poděkování, dokonce na mou výzvu lidé posílali fotografie, jak koncert prožili“, dodal houslista. Ty nejhezčí záběry budou odměněny možností dalšího koncertu zdarma.

V těchto koncertech se chystá pravidelně pokračovat. Zatím, jak říká, si bude muset vystačit sám, ale když to situace dovolí, přijdou s ním zahrát kamarádi nebo vypomůže rodina.

Veškeré informace se budou zájemci postupně dozvídat prostřednictvím jeho facebooku, vstupenku z 150 korun na zhruba 45minutovou porci tohoto unikátního hudebního zážitku si budou moci koupit na adrese www.eshop.sporslarts.com jednoduchým kliknutím a platbou přes zabezpečenou bránu. Poté obdrží voucher s kódem, který pro zpřístupnění streamu zadají.

Příští živý přenos Pavel Šporcl v obýváku se bude konat 18. 3. 2020 opět od 20 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *