Zrušená vystoupení i křest vlastní kolekce kabelek. Dana Morávková doufá v lepší zítřky!

Zdá se, že herečka Dana Morávková má kvůli vyhlášení nouzového stavu hned dvojitou smůlu. Nejen, že jí i jejímu manželovi byla zrušena veškerá vystoupení, tato krize dokonce zasáhla i její milovaný koníček – kabelky.

Dana si splnila svůj sen, když před šesti lety začala spolupracovat se společností Elega a získala tak šanci přivést na svět již 12 kolekcí kabelek, které si získaly oblibu mezi ženami v Čechách i zahraničí. Ve čtvrtek 12. března mělo proběhnout slavnostní představení nové jarní kolekce Manon, nařízení vlády však přimělo herečku vzdát se této slavnostní chvíle. “Ano, na plánovaném křtu jsme měli potvrzenou velkou účast médií avšak z důvodu bezpečnosti jsme se rozhodli akci raději přesunout. Nový termín bohužel ještě nemáme. Čekáme na to, jak se vyvine současná situace.” vyjádřila se PR manažerka společnosti Elega Romana Pavelková.

Sama Dana Morávková rozhodnutí plně podpořila a vyjádřila obavy zejména o své fanoušky: “Je to samozřejmě nepříjemné, ale v tuto chvíli je nutné jednat tak, jak nám je doporučeno. Neváhali jsme ani minutu, protože nemá smysl riskovat zdraví lidí.” Herečka zároveň všechny zákaznice ujišťuje, že nová kolekce je již dostupná na e-shopu a mohou si tak udělat radost, aniž by se musely vydávat do obchodu. “Všechny kabelky jsou inspirované básní Manon Lescaut od Vítězslava Nezvala. V kolekci najdete květinové vzory, pastelové barvy, kombinaci kůže a textilu,” popisuje svůj počin.

Přestože nastalá situace vzala Daně veškerou radost z prvních jarních dní, herečka doufá v lepší zítřky. “S manželem na sebe budeme mít teď více času. Ještě stále natáčíme Ordinaci v růžové zahradě, takže z pracovního tempa nevypadnu úplně. Mimo Prahu se uklidit nechystáme, v tuhle chvíli jsme ještě nestihli ani nakoupit zásoby. Jediné, čeho mám doma dostatek, jsou knihy, na které se těším,” dodává herečka.

Foto: Klára Bartheldi pro Elega

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.