Agáta Hanychová má nový pořad: Radí v něm, jak to zvládnout v karanténě spolu doma s dětmi!

Bývala hvězdou nejednoho večírku, ale ty doby jsou dávno minulostí. Teď si Agáta Hanychová (34) víc než kdy dřív uvědomuje, že nejcennější je čas strávený s dětmi. Těm také věnuje veškerou svou pozornost, protože s nimi zůstala sama. Navzdory tomu si ale matka devítiletého Kryšpína a dvouleté Mii nezoufá, ani když je zavřená škola. Nápadů, co s nimi dělat, má totiž na rozdávání. I proto se o ně dělí v novém pořadu Spolu doma, který je k vidění na internetové televizi Mall.tv.

Hned v prvním díle se Agáta projevila jako praktická a zodpovědná samoživitelka. Vrhla se totiž na výrobu tolik potřebných roušek a do celé akce zapojila i své příbuzné, kromě syna Kryšpína, také tetu. „Roušky zatím vyrábíme pro vlastní potřebu. Ráda bych ukázala nejen svým dětem, ale i všem ostatním lidem, jak je důležité je nosit a jak jednoduché je vyrobit. Není divné roušku mít, je divné chodit bez ní,“ vysvětluje Hanychová, co ji vedlo k natočení úvodní epizody.

Agátin syn Kryšpín už je školák, a tak modelka nesmí zanedbávat ani pravidelné procvičování základních předmětů. „Nejtěžší na učení se s Kryšpínem je zabavit mladší dceru. Z toho důvodu jsem Mie vyrobila také sešity, aby psala úkoly s námi. Je to skvělé, cítí se důležitá a sama nabádá bratra, aby se šel učit. Výroba sešitu pro tak malé dítě je jednoduchá, stačí sešívačkou sešít pár listů a je hotovo,“ popisuje Agáta osvědčenou rodičovskou taktiku.

Ze všeho nejdůležitější je harmonogram. Ráno normálně vstát, vyčistit si zuby, převléknout se a netrávit den v pyžamu,“ radí moderátorka. Ta se o své tipy bude nově dělit každý den na internetové televizi Mall.tv, na které ale není žádným nováčkem. Před časem totiž přijala pozvání moderátora Ola a stala se hostem jeho excentrické Olo show, ve které na sebe prozradila, že už dávno není tou rebelkou, co bývala. Ze všeho nejvíc je milující mámou.

Synovi dovoluji tablet kdykoli chce. U nás platí to, že čím víc mu ho dovoluji, tím méně ho pak zajímá. Myslím si, že v dnešní době tablet k dětem patří, a nevidím na tom nic špatného, pokud se užívá k edukaci a zábava má jasné hranice,“ upřesňuje Agáta, která inspiraci, jak se společně zabavit čerpá hlavně z dětství. „Má matka se vždy snažila s námi vymýšlet různé aktivity a v tom je mým vzorem. Například když jsem se nemohla naučit vyjmenovaná slova po B, vymyslela mi na to skvělou básničku. Byl bydlel obyvatel v bytě v příbytku měl nábytek a byl pěkný dobytek,“ uzavírá Hanychová.

Kromě Agáty vysílají každý den aktuálně z karantény také Extrémní starosta Pavel Novotný, architekt Adam Gebrian, bývalý záchranář Vít Samek nebo foodblogerka a moderátorka Veronika Koko Šmehlíková. Ti všichni jsou k vidění na www.mall.tv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.