Dostaňte se do formy díky Rio Mare: S pravidelnou porcí kvalitního tuňáka prospějete vašemu zdraví i štíhlé linii

Mnohokrát jste jistě četli, že ryba by v našich jídelníčcích neměla chybět, a to včetně jídelníčků dětských. Rybí maso je jedním z nejlepších zdrojů zdravých bílkovin, navíc i omega-3 a omega-6 mastných kyselin. Ty jsou prospěšné pro mozek, srdce, oči, dokonce zlepšují stav pokožky při ekzémech a účinné jsou i v boji proti chronickým zánětům. Díky pravidelné konzumaci ryb si krásně doplníte denní příjem vitamínu A, B12, B6, niacinu, thiaminu a riboflavinu.

Tuňák navíc obsahuje ze všech rybích druhů nejvíce fosforu, nezbytného spolu s vápníkem pro silné kosti a zuby, dále je významným zdrojem selenu, jodu, železa a hořčíku. Nezapomeňte ale na jedinou výjimku – jelikož má tuňák velké množství rtuti, není vhodný pro těhotné ženy, kterým se doporučuje např. losos, makrela, treska či sardinky.

S péčí o zdraví samozřejmě úzce souvisí životní styl každého z nás, fyzická i psychická kondice, ostatně ne nadarmo se říká „veselá mysl, půl zdraví“. Vytoužené jaro se blíží, prodlužují se dny, vykukuje sluníčko – ideální čas pro očistu těla i duše, ať už v podobě intenzivního tréninku, pohodového běhání v parku, procházek v přírodě nebo rodinných výletů s dětmi. A k tomu neodmyslitelně patří zdravá, rychlá a lehká strava plná vitamínů a minerálů. Nechte se inspirovat několika tipy, jak odlehčit jídelníček třeba právě konzervami Rio Mare tuňáka s mnoha příchutěmi. Zařaďte rybu do svých receptů místo běžného masa, které vaše trávení navíc zatěžuje a vězte, že takové těstoviny, saláty, pomazánky, a dokonce i burger, se promění v lahodnou delikatesu.

Rio Mare tuňák s citronem a černým pepřem
Když se kvalita tuňáka Rio Mare setká s citronovou šťávou a černým pepřem, vzniká tím kombinace, která učiní i ten nejjednodušší pokrm výjimečným. Tento tuňák je určen všem milovníkům zajímavých, kořeněných a výrazných chutí, kteří rádi experimentují.

Rio Mare tuňák v olivovém oleji s chilli papričkou
Pokud upřednostňujete ostřejší chuť, Rio Mare vám nabízí právě to, co hledáte. Jedná se o standartního vysoce kvalitního tuňáka v olivovém oleji s kousky italských chilli papriček. Větší balení (130 g) je navíc zpracováno inovativní technologií, konzervací upravenou atmosférou, díky níž je steak zcela bez nutnosti odkapání.

Rio Mare tuňák v extra panenském olivovém oleji
Jedná se o vysoce kvalitní pochoutku, která se vyznačuje svou typickou růžovou barvou. Vysokou jakost zaručují přísné kontroly a velmi pečlivý proces čištění. Díky použitému oleji má bohatší a výraznější chuť a je tak ideální pro konzumaci bez jakýchkoliv úprav, pouze s čerstvým pečivem a zeleninou.

Rio Mare tuňák ve vlastní šťávě
Pokud chcete dietnější verzi klasického tuňáka, pak je tento ve vlastní šťávě ideální volbou. Jelikož není naložený v oleji, nabízí se bezpočet možností další úpravy. Pro „dietáře“ je důležitou informací, že obsahuje maximálně 1 % tuku ve 100 g. Velmi dobře se hodí do čerstvých a lehkých pokrmů, do klasických i méně obvyklých salátů, obohacených například čerstvým nebo sušeným ovocem.

Rio Mare Leggero
Steaky vyráběné inovativní a patentovanou technologií, která využívá ke konzervaci tuňáka upravenou atmosféru bez nutnosti použití velkého množství vody nebo olivového oleje. Rio Mare Leggero s o 60 % méně tuku je proto ideální pro ty, kteří milují pocit lehkosti a chtějí být ve formě před plavkovou sezónou, aniž by se vzdali chutného jídla.

Zdroj a foto: https://www.riomare.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.