Režisérka Eva Toulová se snaží vtipnými videi podpořit domov důchodců

V rámci karanténové pauzy dostala režisérka Evy Toulová za úkol natočit video s rouškou na fanouškovskou stránku filmu Casting na lásku. Místo klasické výzvy, kterými jsou zaplavené sociální sítě, pojala zadání netradičným a vtipným způsobem.

„Je to jen taková „kravinka“ pro odlehčení, která vznikla z karantenní nudy. Další video, které nahrála hlavní herečka Terka Petrášková brzy zveřejníme taky.“ To ale není celé! Tvůrci filmu se rozhodli své sociální sítě využít bohulibým způsobem k pomoci ostatním. Prosba o sdílení absence roušek k tvůrcům filmu přišla od Domova se zvláštním režimem Sněženka v Plzni. Dobrovolníkům, kteří by měli zájem plzeňskému domovu důchodců pomoci, nabízí tvůrci filmu poděkování v titulcích.

„Sestra hlavní herečky pracuje v domově důchodců, kde zoufale chybí roušky. My se dohodli, že každému, kdo by chtěl domovu pomoci a vyrobil alespoň jednu ze sta chybějících roušek, poděkujeme alespoň v titulcích filmu.“ Jak můžete pomoci se dozvíte v komentáři videa nebo na sociálních sítích filmu Casting na lásku.

Foto: Archiv filmu Casting na lásku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.