V pohodlí domova, za zlomek ceny fitness a jógových studií online cvičení a meditace s Gymbee

Všichni víme, jak důležitý je pravidelný pohyb a péče o vlastní psychickou pohodu. Fitness a jógová studia ale pro spoustu lidí nejsou ideálním řešením. Důvody jsou různé: větší výběr studií je stále spíš výsadou velkých měst, což pro zájemce z příměstských částí a venkova znamená často dlouhou cestu. Mnohým nezbývají v rodinném rozpočtu peníze na permanentky, častá je ale také ostýchavost cvičit na veřejnosti. Pro ni už dokonce existuje ustálený výraz „gymtimidation“ – tedy stud a strach z toho, že nás ostatní lidé ve fitku budou soudit a že nám to nepůjde. Podle výzkumu New York Post se takový strach týká až poloviny lidí!

Všechny tyto překážky odstraňuje česká online služba Gymbee, která nabízí stovky video a audio lekcí s předními experty. Obsah je přístupný 24 hodin denně, včetně živých přenosů několikrát týdně. Nová videa neustále přibývají a uživatelé v nich najdou kombinaci lekcí, které propojují péči o tělesnou kondici i duševní pohodu. Na výběr je fitness cvičení a jóga, fyzioterapeutické, relaxační a automasážní lekce. Nechybí ani uvolňování zad do kanceláře, cvičení pro těhotné, po porodu, při diastáze nebo dokonce cvičení při bolestivé menstruaci. Pro péči o psychiku slouží meditace – od komplexních návodů až po tříminutová SOS videa pro lepší zvládání různých emocí. Vše navíc zpestřuje kategorie extra, kde najdete třeba taneční a antiage série, lekce sebeobrany, oční jógu a relaxační techniky pro lepší spánek.

Cena členství v Gymbee začíná už na 125 Kč za měsíc. Za částku odpovídající ceně jedné lekce ve studiu tak získáte možnost cvičit jakkoliv často, kdekoliv a navíc se o tuto výhodu podělit s rodinou nebo přáteli. K jednomu uživatelskému účtu totiž mohou být přihlášená až tři různá zařízení – stačí internetové připojení a počítač, chytrý telefon, tablet nebo smart TV.

Na ukázky včetně jedné celé lekce (těhotenská jóga) se můžete podívat na youtube kanále Gymbee. Navíc Gymbee nabízí všem novým uživatelům kteří se zaregistrují do konce března, 50 % slevu na členství.

Zdroj: www.gymbee.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.