Co dělat, když jsou salony zavřené? Vytvořte si vlastní doma!

Ani to, že jsou kosmetické a kadeřnické salony nyní zavřené, nemusí znamenat, že o sebe nemůžete pečovat. Pokud jste závislé na dlouhých řasách a krásně upraveném výrazném obočí, nezoufejte. Vytvořte si s několika pomocníky domácí salon krásy. V současné době navíc trávíme většinu času doma, a to je ta skvělá příležitost, jak si styling obočí a řas pěkně v klidu natrénovat.

Obočí zvládnete nabarvit doma
S novou řadou barev BeautyLash Power-Brow zvládnete domácí barvení sama a docílíte výsledku, který je jinak běžný pouze u profesionálních barev používaných v kosmetických a kadeřnických salonech. Barva vydrží několik týdnů, nerozmazává se, je odolná vůči vodě, a přitom působí naprosto přirozeně. Vybrat si můžete ze dvou barevných odstínů: tmavě hnědé nebo světle hnědé. Koupíte je na www.beautylash.cz za 297 Kč.

Využijte času a nechte řasy růst
Času můžete také využít k proměně na mrkací panenku a vyzkoušet některé z populárních veganských sér na růst řas. Například to od značky BeautyLash je bohaté na rostlinné extrakty – obsahuje účinné přírodní látky ze slunečnicového oleje, prosa, pšenice a rozmarýnu. Díky nim jsou řasy výrazně delší a hustší za osm týdnů, první výsledky ale uvidíte už po čtyřech týdnech. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 697 Kč.

Rychle upravená i na home office
Trio v péči o krásné řasy a obočí můžete završit BeautyLash veganským styling gelem 3v1. Obsahuje účinné složky, které řasy i obočí dlouhodobě vyživí, zvlhčí a dodají jim lesk. U barvených řas a obočí chrání barvu a zabraňuje jejímu blednutí. Přes den obočí krásně zafixuje do požadovaného tvaru. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 299 Kč.

+ Malá rozcvička proti vráskám a kruhům pod očima:
Cvičení prospívá nejen tělu, ale také obličeji – i tady máme svaly, které potřebují trénovat, aby neochabovaly. Věděli jste, že na hlavě a na krku máme celkem 57 svalů?

„I ty potřebují pravidelně povzbudit, zvýšit přísun kyslíku a zaktivovat lymfu. Pokud zapojíme správné skupiny svalů a budeme je cvičit pravidelně, dokážeme zmírnit vrásky, které vznikají z toho, že jsou některé svaly (například na čele, kolem očí, úst…) v neustálé kontrakci, jako je mračení či mhouření očí. Správnou obličejovou gymnastikou dokážeme tyto zlozvyky ovládat a minimalizovat,“ shodují se odbornice, které přispívají svými radami na blog o kráse a kosmetice www.pohodarky.cz

5 vyzkoušených cviků proti vráskám a kruhům pod očima:

  1. Začněte celým obličejem: Protáhněte ho do všech stran, vytřeštěte oči, a co nejvíce vyplázněte jazyk. Efekt bude lepší, když uděláte dlouhé „áááááá“.
  2. Tři prsty umístěte k vnějšímu očnímu koutku. Kůži tady táhněte jemně ke spánkům a pomalu zavírejte a otevírejte oči. Několikrát opakujte.
  3. Dejte si ukazováčky nad obočí a pomalu je tlačte dolů, přičemž obočí tlačíte nahoru. Vždy vydržte několik vteřin a pak opakujte.
  4. Ukazováček položte nad obočí, a to vytahujte nahoru, přičemž pomalu zavírejte a otevírejte oko pod ním. Několikrát zopakujte a pak přejděte na druhé obočí a oko.
  5. Pomalu, ale maximálně do široka otevřete oči, vykulte je a počítejte do tří. Oči zavřete a stiskněte je co nejvíce, jakoby dovnitř. Opakujte několikrát v maximálních polohách.

Zdroj: Inspirace.essente.cz a Pohodarky.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.