RAKO otevře nová projektová centra v prodejnách MK

Doslova k nezaplacení je komplexní servis, který poskytuje firma MK. Nová projektová centra RAKO v prodejnách MK v Praze, Liberci, Ostravě a Zlíně nabízejí jedinečné prostory, kde Vám na jednom místě poskytnou profesionální servis a technické poradenství a můžete si také obklady nanečisto vyskládat na prostorných plochách určených pro prezentaci kusových obkladů od mozaiky až po velké formáty. Přirozeně tady vznikají nápady na nevšední kreativní řešení, třeba přímo pod rukama architekta s investorem.

Za každým dobrým projektem je soulad architekta a investora. A i když lze leccos vyčíst z katalogů, prohlédnout si vzorky, nic nenahradí pohled na velkou plochu z reálných materiálů. Jedině ta totiž umožní dokonalou představu o vyznění zvolené kombinace barev, formátů nebo třeba zajímavé pokládky. Prostory projektových center RAKO ve specializovaných prodejnách MK jsou určeny jak odborné veřejnosti, především architektům, projektantům a zástupcům stavebních firem, tak také investorům.

Naše centra zjednodušují práci na projektech tím, že koncentrují na jednom místo vše, co architekt ke své práci potřebuje. Přinášíme tak maximální servis a poradenství při projektech, prezentujeme systémová řešení v souladu s normami,“ říká Markéta Dvořáčková, obchodní ředitelka MK.

Každé z projektových center je založeno především na vzorcích nejaktuálnějších výrobků RAKO. Ty jsou pro zájemce připraveny v několika variantách využití. Neotřelé nápady mohou vzniknout třeba na magnetické tabuli, kam lze vyskládat 24 barev obkládaček COLOR ONE nebo dlaždic COLOR TWO. Jednotlivé kusové vzorky jsou opatřené z rubové části magnety tak, aby se z nich dala složit část stěny. Šuplíky a poličky pod tabulí MAGNET TILES obsahují nejrůznější formáty, od větších až po mozaiku s kostičkami 2,5 x 2,5 cm.

Velké formáty vyniknou na velkých plochách
Budoucí podlaha se jednoduše sestaví na prostorné stoly, a to z kusových materiálů různých sérií i formátů. Představu o celkovém vyznění podlahy zajistí část, kde jsou velké formáty vystaveny na velké ploše. Harmonického sladění podlahy a stěny lze docílit přikládáním vzorků obkladů k velkým podlahovým plochám. Ukázka řešení teras, balkonů a chodníků v zahradě čeká v sekci Outdoor, kde jsou dlaždice tloušťky 2 a 3 cm položeny na terče i do trávy či štěrku. A co víc: Není třeba s sebou nosit fyzicky katalogy, součástí projektových center RAKO je tzv. informační kiosek, tedy stojan s dotykovou obrazovkou, kde si lze vyhledat konkrétní výrobek a jeho technické parametry, přehrát si videa nebo si informace o vybraných produktech zaslat na email. O dokonalé technické poradenství se však, kromě všech technických vymožeností, postarají profesionální prodejci, techničtí poradci v projektových centrech.

O společnosti MK
Historie společnosti MK sahá až do roku 1993. Dnes je rodinnou firmou s pozicí největšího specialisty na obklady a dlažby od českého výrobce značky RAKO. Celková koncepce MK center české keramiky vznikala tak, aby vyzdvihla design a kvalitu RAKO výrobků, a přitom navozovala příjemnou atmosféru k řešení a konzultaci vlastního realizačního záměru. V ČR má MK celkem 10 prodejen. Více na www.mk-rako.cz.

Zdroj a foto: www.rako.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.