Velikonoční pochoutky vykouzlí úsměv na tváři nejen koledníkům

Velikonoce už klepou na dveře a k nim neodmyslitelně patří tradice. Barvení vajíček, pletení pomlázky, pečení nádivky a chybět nesmí ani mazanec. Právě ten má na našich stolech místo již od nepaměti.Pěkně vykynutý a nadýchaný mazanec však může být mnohdy oříšek. Proto tuto práci každé hospodyňce usnadňuje rodinná pekárna KOMPEK. Ta si na letošní Velikonoce připravila nejen ručně vyráběný máslový mazanec, ale také křehká linecká vajíčka s kuřátky a vláčné kokosky v jarním balení.

Kladenská rodinná pekárna KOMPEK věnuje každému pečivu dostatek času. Na kynutí se nespěchá, všechny dobroty jsou vyráběny poctivě, ručně, dle tradičních receptur. Nejde o žádnou velkovýrobnu, všechno poctivá česká práce. Užijte si velikonoční hodování bez starostí s vláčným mazancem posypaným mandlemi. Pro veselejší tabuli zkuste také máslová linecká vajíčka s motivem kuřátek nebo oblíbené kokosky.

Linecké vajíčko (60g), kokosky (200g) a máslový mazanec (300g) z pekárny KOMPEK zakoupíte v řetězcích Tesco.

Každá žena ví, že pořádné pomlázce se nic nevyrovná!
Nejeden koledník nebude moci dospat díky těšení se na koledu. Není ovšem pomlázka jako pomlázka. Velikonoční pomlázková klobása se hodí do ruky každého milovníka masa. Je totiž tak dobrá, že ji slupne jako malinu! A proto daruje-li hospodyňka místo proutí tuhle masovou laskominu, na mrskání už nic nezbude.

Příbramská uzenina nachystala nejen pro pohoštění koledníků tu pravou delikatesu. Velikonoční pomlázková klobása je limitovanou edicí nejkvalitnější uzeniny pro všechny, kteří mají raději maso než sladké. Při výrobě se využívá proces fermentace a speciální směs koření. Díky tomu je klobása nejen trvanlivá, ale výjimečně chutná. Na 100 g je použito 124 g hovězího a vepřového masa, pocházejícího výhradně od českých farmářů.

Lahodnou Velikonoční pomlázkovou klobásu o hmotnosti 350 g a velikosti 39 cm zakoupíte v prodejnách ZEMAN maso-uzeniny za 69,90 Kč.

Zdroj a foto: www.kompek.cz, ZEMAN maso-uzeniny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.