Víme, co přinese poslední díl Ordinace této sezóny!

Z důvodu programových změn TV Nova dnes dochází k dřívějšímu ukončení jarní sezóny vysílání premiérových dílů seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.  Zatím poslední díl oblíbeného seriálu, který TV Nova kontinuálně vysílá již 15. rokem, přinese dramatické chvíle i milostné napětí a do budoucna slibuje vskutku zajímavé rozuzlení rozehraných zápletek.

Co přinese dnešní 968. díl s názvem Nesmíš to vzdát?
Hejtman Švarc (Pavel Nečas) je po rozvodu blízko bankrotu. Navíc bude muset brzy vyplatit bratrovi Bobovi a jeho ženě Heluš (Martin Zounar a Martina Randová) milión. Zoufale hledá možnost, jak soužití Hečků (Lenka Termerová a Zdeněk Godla) a Švarců zkomplikovat a napadne ho, že rodinu přihlásí do televizní reality show Manželská výměna.

Zita (Jana Holcová) přiváží z LDN Tomáše Rédla (Jan Komínek). Vidí, že jeho stav se kvůli špatné péči v ústavu hodně zhoršil. Chce ho zachránit stůj, co stůj, aby mu splnila poslední přání, dožít se narození své sestry. Doma zatím na Zitu čeká šok. Petrův (Radim Fiala) syn Filip (Adam Vojtek) se ztratil…

Mára (Robert Jašków) využije příležitosti, aby očernil Eduarda (Petr Štěpánek) a dostal ho z ředitelského křesla. Márova obvinění by měl potvrdit jeho syn Patrik (Patrik Děrgel), a zasadit tak Edovi poslední ránu. Udělá to? Půjde proti řediteli nemocnice a tím i proti své vlastní ženě Táně (Markéta Děrgelová)?

Nové díly, které TV Nova plánuje zařadit po skončení pauzy ve vysílání, přinesou nečekaná rozuzlení:

  • Vzplane mezi sestřičkou Radkou (Anna Julie Slováčková) a doktorem Vojtou Kratochvílem (Ivan Lupták) láska?
  • Praskne nevěra Lucie Vágnerové (Ivana Jirešová) a úlet Aleny Mázlové (Michaela Badinková) s doktorem Martinem Brabcem (Pavel Řezníček)?
  • Uhájí Eduard Valšík (Petr Štěpánek) křeslo ředitele kamenické nemocnice?
  • Vyhrají Bobo a Heluš (Martin Zounar a Martina Randová) sázku s hejtmanem (Pavel Nečas) o milion korun?
  • Podaří se Zitě (Jana Holcová) udržet při životě pacienta Rédla (Jan Komínek), aby poznal svoji nenarozenou sestru? A dokážou s Hanákem (Radim Fiala) zachránit Filipa (Adam Vojtek) z důsledků šikany ve škole?

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.