Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Probuďte v dětech malíře a získejte dárek od skutečných umělců

Dochází vám po měsíci nucených prázdnin pomalu nápady na to, jak doma originálně zabavit vaše potomky? Potom by se vám mohla líbit soutěž značky Stance, která stojí například za designovými veselými ponožkami, v níž si společně s dětmi zahrajete na malíře a necháte vyniknout vaší i jejich kreativitě. Odměnou vám pak může být i ocenění od skutečných umělců v podobě dárkových kartiček.

Projekt #StanceTogether přináší sérii zajímavých workshopů pro děti a rodiče, jež jim mají co nejvíce zpříjemnit společné chvíle doma. První aktivita nese název Scribble Together a jde v ní o kreativní vymalování sedmi motivů, které vytvořili tři mladí úspěšní umělci.

Jak se zapojit?
Omalovánky si můžete stáhnout na stránkách projektu . Pak už je stačí jen vytisknout a dát se do vybarvování. Že nevlastníte tiskárnu? Žádný problém, omalovánky můžete obarvovat i přímo v počítači, tabletu či chytrém telefonu pomocí bezplatné aplikace jako je například Adobe Sketch.

Jakmile vaši mladí kreativci dokončí svá mistrovská díla, vyfotografujte je a sdílejte na Instagramu StanceEurope s hashtagem #stancetogether. Každý z mladých autorů omalovánek pak vybere několik svých favoritů, kterým značka Stance zašle jako odměnu dárkovou kartu L30 Stance.

A teď už nezbývá nic jiného, než se pustit do práce!

Zdroj a foto: https://stance.eu.com/pages/stance-together

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *