Květnové termíny koncertů Queen Relived 2020 by Queenie přesunuty na září

Vládní opatření o zákazu veškerých akcí kvůli epidemii koronaviru, dopadly bohužel i na nás. Striktní omezení platí do odvolání a již nyní je jasné, že květnové koncerty Queen Relived 2020 se nebudou moci uskutečnit v původních termínech. Rádi bychom se s vámi i přes to viděli, co nejdříve. Naše přípravy nepolevily, vyrábíme technologické části stage, dokončujeme scénář, playlist i jednotlivé písně, šijeme kostýmy, programujeme videa a veškerá světla. Nikdo v tuto chvíli nedokáže určit, jakým způsobem se situace bude nadále vyvíjet, navíc naši zahraniční dodavatelé nemohou doručit své technologie ke zkouškám, bez kterých show nejde připravit. Rozhodnutí o změně termínu je z tohoto důvodu jediné možné řešení.

Koncerty se uskuteční 11. a 12. 9. 2020. Všechny dříve zakoupené vstupenky na květen zůstávají v platnosti a automaticky se převádí na nové termíny v září. Není tedy potřeba je nijak měnit. Konkrétně vstupenky na pátek 15. 5. 2020 platí na nový termín pátek 11. 9. 2020 a vstupenky na 16. 5. 2020 se vztahují na 12. 9. 2020. Prosincový koncert 21. 12. 2020 zůstává beze změny.

Tyto komplikace nás velmi mrzí, ale i tak pevně doufáme, že nás podpoříte a koncerty si naplno užijete i v září. Ostatně, jak jsme již zmínili, přípravy jedou v plném proudu, každý den vymýšlíme nové věci a kontrolujeme veškeré detaily do puntíku tak, aby Queen Relived 2020 by Queenie bylo zkrátka perfektní a my vám tím tak vynahradili dlouhé čekání. Moc se na vás těšíme v září!

Zdroj: www.queenrelived.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.