„Spolu to zvládneme“, vybízí aplikace Aktivně a zdravě

I v dobách omezujících vládních nařízení se dá žít „aktivně a zdravě“. Nezávislá iniciativa Vím, co jím a piju o.p.s. startuje ve spolupráci s PR agenturou Focus Agency novou verzí aplikace Aktivně a zdravě. Cíl je jediný, zvednout český národ opět z křesel a ukázat, že na cestě k dobré kondici a celkové spokojenosti je klíčový přiměřený pohyb, zdravá výživa a aktivní odpočinek. V minulosti takto pomohla více než 50 tisícům uživatelů při jejich změně životního stylu a byla oceněná v soutěži Zlatý středník 2019. Aplikace je k dispozici zdarma od 8. dubna 2020 do 15. května 2020 na Google Play a iOS. Další informace jsou na webu aktivneazdrave.cz.

S pohybem a zdravou výživou je možné začít s trochou podpory a se správnou motivací i v době virové a z tepla domova. Mobilní aplikace Aktivně a zdravě vybízí ke změnám životního stylu prostřednictvím malých každodenních výzev z oblasti sportu, výživy, zdraví a psychické pohody. Aplikace zdarma nabídne kromě denních výzev též zásobárnu článků, receptů a jídelníčků. „Chceme být průvodcem a rádcem i v době, která aktivní způsob života komplikuje. Každý potřebuje na své cestě občas podpořit. Věříme, že díky aplikaci získají uživatelé dávku inspirace a rozhodnou se pro aktivní přístup. I malé změny v životním stylu mohou mít velký vliv na naše zdraví. A právě být fit a v dobré kondici je nyní více než potřeba,“ říká ředitelka iniciativy Vím, co jím a piju o.p.s. Lucie Gonzálezová. Doplňuje, že výzev postupně bude v aplikaci Aktivně a zdravě k plnění téměř 50, je tedy z čeho vybírat. Za každou splněnou výzvu sbírá uživatel body a má příležitost soutěžit o zajímavé ceny.

Od oživení aplikace Aktivně a zdravě si oba subjekty slibují další desetitisíce účastníků, kterým drobné apely pomohou zdolat stres a dodat pozitivní energii v dobách všudypřítomného chaosu. „Vážíme si toho, jak se lidé postavili k problémům čelem a vzájemně si začali pomáhat. Rádi bychom tímto krokem přispěli a připojili se k myšlence #spolutozvladneme. Věříme, že uživatelé najdou v aplikaci pomocníka i trenéra a bude je každý den motivovat,“ vysvětluje důvody tohoto kroku ředitel Focus Agency, Robert Svoboda.

Zdroj a foto: www.vimcojim.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.