Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Představení nové kolekce šperků Anny Marešové pro MOOYYY se odkládá na červen

Oceňovaná designérka Anna Marešová a český výrobce designových šperků MOOYYY uvedou kolekci šperků inspirovanou šampaňským vínem až v červnu.

KOLEKCE ŠPERKŮ CHAMPAGNE
Anna Marešová, známá návrhem erotických pomůcek Whoop.de.doo či tramvaje T3Coupé, navrhla pro MOOYYY svou první kolekci šperků. “Udělat si svůj šperk bylo moje takové malé tajné přání. Když mě značka MOOYYY s návrhem spolupráce oslovila, abych pro ni navrhla, ráda jsem na spolupráci kývla.” komentuje designérka počátky spolupráce. Vývoj kolekce, která nese název Champagne, trval jeden rok.

INSPIRACE ŠAMPAŇSKÝM
Inspirací pro návrh šperků bylo šampaňské víno, jako symbol výjimečnosti okamžiku. “Nejsem ten typ designéra, který by chodil do lesa, aby se inspiroval přírodou.” Využitím typických prvků šampaňského vína představuje tvary, které překvapí svěží elegancí. Ve dvou produktových řadách Muselet a Bouchon přetváří Anna Marešová zdánlivě obyčejné tvary v moderní šperk, který podtrhuje krásu nositelky. Kolekce Champagne je vyrobena ze sterlingového stříbra ve třech barevných provedeních Blanc  de Blancs, Vintage a Rosé.

UVEDENÍ KOLEKCE
“Představení Champagne veřejnosti jsme plánovali na dnešní 21. duben, což nebylo možné, doufáme však, že kolekce spatří světlo světa 10. června.” říká Tomáš Zempliner z MOOYYY. Partnerem uvedení kolekce Champagne je výrobce prémiového šampaňského vína Moët & Chandon. Prvních sto zákazníků, kteří si šperk od MOOYYY zakoupí, tak obdrží láhev MINI Moët. “Nákup šperku Anny Marešové je výjimečným okamžikem a k takovému okamžiku šampaňské patří.” doplňuje Tomáš Zempliner. Kolekce bude k zakoupení v kamenných prodejnách MOOYYY a na e-shopu www.mooyyy.cz.

ANNA MAREŠOVÁ
Česká designérka, absolvovala Fakultu umění a designu na univerzitě v Ústí nad Labem a University of Derby. Anna Marešová proslula návrhem erotických pomůcek Whoop.de.doo za které dostala prestižní mezinárodní ocenění RED DOT award 2016 a italskou A‘ Design Award. V roce 2018 představila tramvaj T3Coupé, za kterou získala cenu RED DOT award 2019 a cenu Designbloku za mimořádný počin.  Anna Marešová vnímá design jako užitný obor, v němž spojuje uživatelskou jednoduchost s estetickým zpracováním.

MOOYYY
Česká značka, která od roku 2015 uvádí na trh designové kolekce šperků vytvořené českými návrhářkami. MOOYYY představuje vizi moderního šperku s autorským rukopisem, minimalistickým vyjádřením a ruční výrobou. V roce 2015 MOOYYY uvedla autorskou kolekci SENSO přední české designérky Lucie Koldové jako šperk s hlubším smyslem, jež přesahuje svou dekorativní funkci. Následovaly kolekce CHIA a RUDRA designérek Mirky Talavaškové a Anny Steinerové. V roce 2017 připravila pro MOOYYY nadějná designérka Natalie Vicenová kolekci originálních šperků ELEMENTS, která vychází z védské filozofie a v roce 2018 kolekci ORIGAMI, inspirovanou jemným japonským uměním skládání papíru. Šperky MOOYYY jsou ručně vyráběny ze sterlingového stříbra na indonéském ostrově Bali tradiční zlatnickou rodinou, v níž se řemeslo dědí již třetí generaci.

Zdroj a foto: MOOYYY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *