Bolek online přivítá v pátek 24. dubna Hanu Holišovou, Davida Rottera a Petra Halberstadta

Bolek Polívka vám společně se svými hosty opět zpříjemní páteční podvečer vyprávěním o životě a veselými historkami ze zákulisí. Pravidelný program Bolek online začne 24. dubna v 18:15, můžete jej sledovat na www.mall.tv, v mobilní nebo Smart TV aplikaci internetové televize Mall.tv a také na Facebooku a YouTube Divadla Bolka Polívky. Principál si tentokrát na jevišti svého divadla popovídá s herečkou a zpěvačkou Hanou Holišovou, hudebníkem Davidem Rotterem a hrajícím režisérem a režírujícím hercem Petrem Halberstadtem.

Brněnskou rodačku Hanu Holišovou proslavily četné divadelní a především seriálové role a také vítězství v první řadě show Tvoje tvář má známý hlas. V roce 2013 získala Cenu Thálie za výkon v muzikálu Papežka uváděném v Městském divadle Brno, s nímž spolupracuje také hudební skladatel David Rotter. Autora hudby k mnoha úspěšným divadelním představením a projektům návštěvníci Divadla Bolka Polívky znají také z představení Šašek a syn, ve kterém hraje po boku Bolka a Vladimíra Polívkových. A stejně tak Petra Halberstadta – ten na zdejší scéně hostuje například v inscenaci Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho, ale z jeviště divadla mohou diváci znát i jeho režie, například inscenace The Naked Truth – Odhalená pravda nebo Mindgame (Líbezné vyhlídky).

Tolik potřebnou dávku dobré nálady posílá zdarma Divadlo Bolka Polívky svým příznivcům online prostřednictvím sociálních sítí a internetové televize Mall.tv každý pátek v 18:00. Přízeň svému oblíbenému divadlu v těchto mimořádných dnech můžete projevit nejen sledováním živého vysílání, ale také jakoukoliv finanční podporou na dárcovské platformě Donio.cz, kde má Divadlo Bolka Polívky svou vlastní sbírku – www.donio.cz/DivadloBolkaPolivky. A nově také zakoupením symbolické vstupenky na PŘEDSTAVENÍ O NIČEM na https://bit.ly/predstavenionicem. Divadlo se zapojilo do celorepublikové akce na podporu kultury, která vznikla ve spolupráci prodejního systému GoOut a radní pro kulturu hl. města Prahy Hanou Třeštíkovou s cílem podpořit nejen umělce, ale především zvukaře, osvětlovače, techniky a další divadelní personál. „Děkujeme za podporu. Věříme, že už brzy vám to všem vynahradíme!“ vzkazují z Divadla Bolka Polívky.

Zdroj: Divadlo Bolka Polívky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.