Splňte všechna přání rodiny u vlastního bazénu!

Chystáte se letos už konečně koupat ve vlastním bazénu a vyhnout se tak veřejným koupalištím praskajících ve švech? Pokud ano, teď je ten nejvhodnější čas pro výběr i koupi. Z bazénu se bude těšit celá rodina – od dětí až po babičku. Pří výběru se tedy zamyslete nad hlavními preferencemi jednotlivých členů domácnosti a splňte si tak společně svůj velký sen. S výběrem vám samozřejmě pomohou i bazénoví specialisté společnost ALBIXON. I online jsou připraveni vám poradit a najít to nejlepší řešení. Pomohou vám i se stavební přípravou a naplánováním realizace.

Tatínek by rád dohlížel nad teplotou bazénu i přes mobilní aplikaci
Prostřednictvím mobilní aplikace lze ovládat solnička, tepelné čerpadlo, filtrační čerpadlo a osvětlení bazénu. Počasí vám tak už nikdy nepřekazí plány s rodinou nebo přáteli. Když se tatínek dopoledne v práci rozhodne, že bude pořádat bazénovou párty, jednoduše prostřednictvím aplikace zapne filtraci či tepelné čerpadlo. Jeho velkou výhodou je to, že kromě zahřátí vody funguje i naopak – v parných letních dnech dokáže vodu také ochladit pro naprosto dokonalé osvěžení.

Nebudete tak ničím omezováni, jednoduše nastavíte čerpadlo na vyšší výkon v době, kdy např. potřebujete bazén rychle vyhřát na party či po chladném období, a pak ho kdykoliv můžete přepnout do úsporného režimu a udržujete stálou teplotu vody pomocí nižšího výkonu a s nižší spotřebou energie.

Maminka už nechce cvičit jen na suchu
Protiproud je jednoduché zařízení, které z bazénu odebírá vodu pomocí čerpadla a pod velkým tlakem ji speciálně konstruovanými tryskami vhání zpět. Sílu i směr vzniklého proudu je možné regulovat a zvolit tak intenzitu vhodnou pro rekreační či kondiční plavání nebo vodní hry a relaxaci.

V bazénech s protiproudem si jednoduše zacvičíte aqua aerobic, zlepšíte si kondici běháním ve vodě, zpevníte tělo posilováním nebo si dopřejete pořádnou plaveckou dráhu. Protiproud mimo maminky ocení i děti, pro které se pomocí jednoho tlačítka stane bazén rozbouřeným oceánem.

Syn trpí atopickým ekzémem
Pro osoby s citlivou kůží nebo kožními onemocněními může být občas koupání ve vodě, které obsahuje velké množství chlóru, nepříjemné. Tím, že bude bazén splňovat i tento požadavek, z něj bude radost maximální. Nejen pro alergiky je zajímavá varianta slané úpravy vody. Díky spolupráci se společností Hayward přináší ALBIXON na trh zcela novou možnost úpravy vody OXILIFE. Ta spočívá v kombinaci elektrolýzy s hydrolýzou. Voda v bazénu je tak dezinfikovaná nejen pomocí reakce slané vody, ale také aktivním kyslíkem.

Voda je slaná asi jako lidské slzy, a tak nedráždí lidské oko ani pokožku. Úprava vody je naprosto bezpečná. Celý proces je šetrný nejen k lidské pokožce, ale i k životnímu prostředí. Solničku Hayward lze navíc doplnit o Wi-Fi modul a získat tak naprostou kontrolu nad bazénem i mimo domov. Prostřednictvím mobilní aplikace lze ovládat veškeré její funkce, takže spokojen bude i tatínek.

Malá dcerka se zrovna naučila chodit a běhá po zahradě
Kolem bazénu se celoročně pohybují nejen hrající si děti, ale také zvířata. Je tak důležité předcházet tomu, aby do bazénu spadly – ať už je napuštěný nebo ne. Nejbezpečnější ochranou proti vynalézavým potomkům je pořídit k bazénu zastřešení, které je opatřeno navíc i dětskou pojistkou. Mnohé bezpečnostní prvky totiž zabraňují jejich vstupu do vody bez vašeho vědomí.

Všechna zastřešení ALBIXON, mimo důrazu na bezpečnost, staví i na důležitosti designu. Nová zastřešení ALBIXON SYDNEY či MIAMI se stanou ozdobou každé zahrady. SYDNEY se pyšní nízkým profilem, elegantními křivkami a unikátním vzhledem s pouze jednou vodící kolejnicí. MIAMI pak uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, představuje ryzí kvalitu bez kompromisů, jedinečné barvy i vysokou odolnost.

Babička nechce plýtvat vodou ani financemi
I babička může být spokojená. Nové bazény řady BENEFIT představují doslova za málo peněz hodně koupání. Jeho hlavní předností je to, že jej není potřeba při zazimování vypouštět. Při správné a pravidelné péči o bazénovou vodu ji stačí vyměnit až po několika sezónách a nezatěžovat tak životní prostředí neúměrným odběrem. Ušetří se tak příroda i finance.

Dědeček má omezenou pohyblivost a bojí se škobrtnutí
U bazénu řady BENEFIT dochází i k inovacím protiskluzového desénu schodiště, čímž se zvýší jeho bezpečnost. Poblíž hrany každého schodu jsou vyfrézovány tři drážky, které brání uklouznutí. Zároveň jsou díky svému tvaru odolné vůči usazování nečistot.

Češi se připravují na dovolenou doma
Češi se v souvislosti s opatřeními týkající se koronaviru přizpůsobují nové realitě a připravují se na dovolenou doma. Společnost ALBIXON zaznamenala v dubnu na českém trhu meziroční nárůst objednávek o cca 200 %, stejně tak eviduje nárůst poptávek ze zahraničí o 10 %.

Češi se pečlivě připravují na letošní výjimečné léto, které bude většina trávit v tuzemsku. Důkazem je to, že přední český výrobce bazénů a zastřešení ALBIXON zaznamenal na našem trhu v měsíci dubnu meziroční nárůst poptávek o 200 %. Zájem je o bazény napříč celou Českou republikou, jedná se jak o rodinné zahradní bazény, tak i bazény pro rekreační objekty. Nárůst zájmu zaznamenal ALBIXON také v rámci exportních trhů, kdy v průběhu dubna eviduje cca 10% nárůst zasmluvněných tržeb. Přičemž největší zájem o bazény a zastřešení se objevuje u našich sousedů v Německu.

„I když byly všechny naše pobočky během opatření vlády uzavřeny, náš obchodní tým řešil od začátku této situace zvýšenou poptávku po domácích bazénech a zastřešení online nebo telefonicky,“ říká František Petrášek, obchodní ředitel společnosti ALBIXON. „Velké množství zákazníků dle svých slov o vlastním bazénu již uvažovala delší dobu a současnou situaci berou jako hlavní podnět pro to, aby svůj dlouholetý sen konečně uskutečnila,“ dodává František Petrášek.

ALBIXON proto odstartoval kampaň s příznačným názvem #domanapláži, která trvá do 6. května. Kampaň nabízí zastřešení s 30% slevou k nákupu bazénu řady BENEFIT. Ty umožňují využívat vodu v bazénu dlouhodobě, tzn. není třeba bazén před a po sezóně vypouštět a tím šetří náklady na provoz a vodní zdroje.

Díky našim výrobním kapacitám v ČR jsme schopni zvýšenou poptávku vykrýt, jsme dlouhodobě předzásobeni komponenty od zahraničních dodavatelů, a to minimálně na 2 měsíce dopředu. Vzhledem k aktuálnímu zájmu o bazény připravujeme naši výrobní kapacitu na pokrytí zvýšené poptávky během letních měsíců,“ vysvětluje František Petrášek.

Největšímu zájmu se v ČR momentálně těší přelivové bazény všech rozměrů, které svým vzhledem připomínají ty hotelové. Meziroční nárůst tohoto druhu odhaduje ALBIXON v řádu desítek procent. Prakticky všichni zákazníci si pořizují bazén včetně příslušenství a technologií pro úpravu vody, jakými jsou chytrá řešení solniček či novinka pro možnost úpravu vody OXILIFE. „Vnímáme to tak, že zákazníci neváhají investovat do možnosti prodloužit si koupací sezónu. Pořizují si tak k bazénu i zastřešení a tepelné čerpadlo, díky kterému mohou bazén využívat od jara do podzimu“, sděluje na závěr obchodní ředitel společnosti ALBIXON.

Zdroj a foto: ALBIXON

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.