Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Bolek Polívka v posledním live streamu 1. května pohovoří s Josefem Klímou a Hanou a Petrem Ulrychovými

Pravidelné páteční podvečery s Bolkem Polívkou a jeho hosty, vysílané na Facebooku a YouTube Divadla Bolka Polívky, uzavře 1. května poslední setkání. V 18.15 se na jevišti divadla na brněnském Jakubském náměstí před prázdným hledištěm a kamerami s Bolkem Polívkou setkají investigativní novinář Josef Klíma a sourozenci Hana a Petr Ulrychovi, kteří tvoří hudební skupinu Javory.

Program Bolek online začalo Divadlo Bolka Polívky vysílat na začátku dubna. Před kamerou se po boku principála divadla vystřídali například jeho dcera Anna a syn Vladimír, klaunské duo Michal Chovanec s Ondřejem Klíčem, Jan Budař, Hana Holišová, hudebník David Rotter a divadelník Petr Halberstadt. Vysílání je součástí série divadelních představení, koncertů a dalších kulturních akcí nazvaných #kulturažije, s níž přišla poté, co divadla vzhledem k vládním nařízením musela přestat hrát, internetová televize Mall.tv.

V květnu Divadlo Bolka Polívky plánuje pravidelné vysílání podcastů. Ty nabídnou příjemné rozhovory, dobrý humor a netradiční pohled do divadelního zákulisí.

„Streamování pro nás byla velmi zajímavá a užitečná zkušenost. Z ohlasů diváků víme, že je náš program těšil. Možná se tak k tomuto formátu ještě někdy v budoucnu vrátíme. Teď se chceme soustředit jiným směrem. Chystáme pro naše příznivce pilotní díly podcastů a máme několik nápadů, kterým se hodláme aktivně věnovat. O všem budeme včas informovat. Sledujte náš web a sociální sítě,“ říká ředitel divadla Ondřej Chalupský.

Podpořit Divadlo Bolka Polívky v těchto mimořádných dnech můžete projevit nejen sledováním živého vysílání, ale také jakoukoliv finanční podporou na dárcovské platformě Donio.cz, kde má Divadlo Bolka Polívky svou vlastní sbírku – www.donio.cz/DivadloBolkaPolivky.

Do 1. května je možné také zakoupit symbolickou vstupenku na PŘEDSTAVENÍ O NIČEM na https://bit.ly/predstavenionicem. Divadlo Bolka Polívky se zapojilo do celorepublikové akce na podporu kultury, která vznikla ve spolupráci prodejního systému GoOut a radní pro kulturu hl. města Prahy Hanou Třeštíkovou, jejímž cílem je podpořit nejen umělce, ale především zvukaře, osvětlovače, techniky a další divadelní personál, který se ze dne na den ztratil možnost obvyklého finančního příjmu.

Zdroj a foto: www.divadlobolkapolivky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *