Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Jak si nejlépe vychutnat pomazánku Nutella®? Zkuste recepty z limitované edice!

Když se na jídelním stole objeví Nutella®, každý má najednou lepší náladu. Co takhle nechat se inspirovat a jednoduché domácí dobroty s pomazánkou Nutella® dotáhnout k dokonalosti? Důvtipné a přitom rychlé recepty na perfektní snídani či dezert pro radost nyní naleznete přímo na sklenicích limitované edice této lahodné lískooříškové pomazánky s kakaem. Vykouzlete spokojené úsměvy celé rodině.

Dochází vám inspirace, jak ozvláštnit snídani, či víkendový brunch? Nutella® ve speciální edici představuje snadné a skvělé recepty, které zvládne každý. Na sklenicích naleznete celkem čtyři promyšlené recepty, se kterými Nutella® dokonale chuťově ladí. Po chvilce práce u kuchyňské linky tak můžete podávat delikátní lívance, křupavé vafle, jemné palačinky nebo výborné opečené toasty.

Nutella zmrzlina

Když venku pálí slunce a v mrazáku na vás čeká tahle dobrota, svět je hned sladší. ? ? ☀

Zveřejnil(a) Nutella dne Středa 19. července 2017

Recepty však nečekají jen na sklenicích Nutella®, ale i na webu www.nutella.com/cz/cs/recepty-s-nutellou. Zde můžete objevovat neotřelé recepty na originální moučníky, dortíky či křehké sušenky. A až budete servírovat svým blízkým čerstvé delikatesy, nezapomeňte, že jídlo jíme i očima! Užijte si proto nejen přípravu, ale i zdobení pomazánkou Nutella®, díky níž bude vaše kulinářské dílo neodolatelné už na první pohled.

Limitovaná edice pomazánky Nutella® ve variantách 600 g a 1 000 g je na pultech obchodů dostupná od začátku května.

Zdroj a foto: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *