Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Divadlo Spejbla a Hurvínka začíná hrát, těšit se můžete na představení Spejbl versus Drákula

S velkou radostí oznamujeme, že Divadlo Spejbla a Hurvínka začíná hrát. Od 11.5. zahajuje provoz pokladna divadla. První představení bude k vidění 15. května, a to hra pro dospělé Spejbl versus Drákula. Do konce května odehrajeme také To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem, Hurvínkova nebesíčka a Hurvínek mezi osly. Diváky, kteří mají na tato představení zakoupeny vstupenky, prosíme, aby co nejdříve kontaktovali naši pokladnu na pokladna@spejbl-hurvinek.cz nebo na 607 911 458 (pouze ve všedních dnech od 9 do 14.00). Z důvodů snížené kapacity divadla je nutné tak učinit nejpozději do 13. 5.

„Jsme velmi rádi, že tato nucená pauza končí a my můžeme opět začít hrát,“ říká Denisa Kirschnerová, ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka. „Snad už budeme brzy říkte: společně jsme to zvládli“, dodává.

Jaké budou podmínky v sále?
Na základě nařízení vlády a doporučení epidemiologů jsme nuceni stanovit několik podmínek pro zprovoznění divadla. Každá druhá řada musí zůstat volná a vedle sebe mohou sedět vždy maximálně dva diváci. Sedadlo mezi nimi a další dvojicí musí vždy zůstat volné. V divadle nebude možné konzumovat jídlo ani pití a také šatna zůstane zavřená. Oděvy si diváci mohou odložit na volná sedadla. K dispozici bude desinfekce a také vnitřní dvorek pro chvíle o přestávce. Drobné dárkové předměty bude možno zakoupit ve foyer divadla. Pro případné dotazy a pomoc bude připraven náš ochotný personál. Věříme, že si i přes obtížnější situaci představení skvěle užijeme!

Spejbl versus drákula
Pan Spejbl se – stejně jako před čtyřiceti lety – opět pustí do skládání muzikálu, který ho má zbavit dluhů. V přízračné atmosféře pařížské mansardy, která je svědkem Spejblových tvůrčích muk, nechybí upírobijec Hurvínek, podnikavá nymfoMánička, pes baskervilský alias Žeryk a paní Kateřina, která svede boj o Spejblovu přízeň s francouzskou dekadentní zpěvačkou Poulet. Jak vše dopadne, když se k nočnímu životu probere i žoviální hrabě Drákula, můžete vidět již tento pátek!

Vstupenky na zakoupená představení stále v platnosti
Již zakoupené vstupenky na neodehraná představení z důvodu nouzového stavu zůstávají v platnosti, a to do konce roku 2020. Za nové vstupenky je bude možné vyměnit od 24. srpna, kdy budeme moci stanovit nový program. Stejně tak prodlužujeme platnost i všem dárkovým poukázkám.

DO KONCE KVĚTNA ODEHRAJEME POUZE TATO PŘEDSTAVENÍ:
pátek 15. 5. 19:00 hodin          SPEJBL VERSUS DRÁKULA
sobota 16.5.  15:00 hodin         SPEJBL VERSUS DRÁKULA
středa 20.5. 19:00 hodin         TO NEJLEPŠÍ SE SPEJBLEM a HURVÍNKEM
sobota 23.5. 14:00 hodin         HURVÍNKOVA NEBESÍČKA
neděle 24.5. 10:30 hodin         HURVÍNKOVA NEBESÍČKA
sobota 30.5. 14:00 hodin         HURVÍNEK MEZI OSLY
neděle 31.5. 10:30 hodin         HURVÍNEK MEZI OSLY

Prosíme, sledujte naše webové www.spejbl-hurvinek.cz nebo facebookové stránky www.facebook.com/DivadloSH, kde budeme zveřejňovat pravidelné aktuální informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *