Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Chcete mít originální stěnu podle nálady? Vyzkoušejte unikátní obkladový systém!

Chcete vyzkoušet originální barvu či materiál stěny, ale bojíte se, že to nebude to pravé? A navíc vás s touto úpravou čeká hodně práce? Pak vyzkoušejte jednoduché řešení – obkladový systém, který změnu svého povrchu umožní se šroubovákem v ruce a bez zbytečného bourání, prachu a špíny. Díky němu můžete měnit libovolně design stěn v bytě, třeba každý týden, přesně podle nálady.

„Obkladový systém EFEKTA díky důmyslně skrytému hliníkovému rastru a svojí jednoduché variabilitě umožní desku s povrchovým materiálem lehce sesadit a novou zase nasadit. Jeho velkou výhodou je různorodá škála materiálů, a to od tech nejlevnějších a nejodolnějších z lamina, přes praktickou magnetickou tabuli, elegantní přírodní dýhu, až po designovější lakované sklo, včetně jeho grafické varianty Grafoskla,“ říká Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP FUTURE, která šikovný systém na obklady stěn vyvinula.

A jaké jsou možnosti z pohledu šířky jednotlivých obkladových pásů? Rozměrově lze obklad stěny poskládat od nejmenší šíře jednoho pásu obkladu 20 cm po maximální 125 cm.

Zdroj a foto: www.japcz.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *