Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Michael Petr vydává dva nové videoklipy, ve kterých tančí s Alicí Stodůlkovou

Zpěvák a tanečník Michael Petr, který se v Česku proslavil jako taneční partner Lenky Filipové v StarDance II, vydal v polovině května 2020 dva nové klipy ke svým písním Jenom tebe a Lenka. U obou písní je autorem textu i hudby. Ve videoklipech si s Michaelem Petrem zatančila kolegyně Alice Stodůlková, která vyhrála spolu s hercem Pavlem Křížem StarDance IV. Tématem písní i klipů je partnerské soužití, které může být harmonické, ale i bouřlivé. V plánu je také tvorba anglických verzí obou písní.

„Videoklipy na sebe navazují, oba jsou o vztahu milenecké dvojice, klip Jenom tebe je o jejich lásce a Lenka pak o rozchodu, bolesti a naději na návrat. Natáčeli jsme koncem loňského roku na pražském Barrandově. Alice Stodůlková je skvělá tanečnice a jsem moc rád, že se mnou na mých videoklipech spolupracovala,“ říká Michael Petr.

Jenom tebe vyjadřuje láskyplné soužití
Píseň Jenom tebe nabízí zamyšlení nad partnerskými vztahy a vybízí partnery, aby své vztahy prohlubovali, společně strávený čas věnovali vzájemnému poznávání a hledání pevné lásky. Dynamiku vztahů, něhu, romantiku, ale i momenty odloučení podtrhuje latinskoamerický tanec rumba ve scénickém vyjádření. V klipu tančí zpěvák a tanečník Michael Petr s tanečnicí Alicí Stodůlkovou, vítězkou StarDance IV., kde byla partnerkou herce Pavla Kříže.

„Myslím, že zamyšlení nad partnerskými vztahy je v dnešní době velmi aktuální. Spoustu z nás totiž nyní tráví celé dny doma, což může vztahy narušit, ale i prohloubit. Písní bych chtěl vyzvat k tomu, aby mezi sebou lidé hledali souznění, vzájemné pochopení a lásku,“ dodává Michael Petr, zpěvák, autor textu i hudby ke své písni s názvem Jenom tebe.

Píseň Lenka je o rozchodu a naději
Videoklip a píseň Lenka je volným pokračováním písně Jenom tebe. Dříve fungující a harmonický vztah se začíná hroutit, partnerka se cítí nepochopena a odchází. Muž tak zůstává sám a nad vztahem přemítá. Smutek ze ztráty dokresluje černobílé zabarvení klipu. I v tomto klipu si s Michaelem Petrem zatančila známá tanečnice Alice Stodůlková. Vyústění příběhu zůstává otevřené. Ale naděje na návrat zůstává, protože když je láska ta pravá, dočasné odloučení muže pomoci k prohloubení citu a pochopení, co dříve nefungovalo.

O Michaelu Petrovi:
Muziku měl Michael Petr (40 let) v těle i duši od narození. Mnoho let se profesionálně věnoval tanci, pamatovat si jej můžete třeba z druhé série televizní show StarDance, kde se zhostil role tanečního partnera zpěvačky Lenky Filipové. Za sebou má však řadu mezinárodních tanečních úspěchů v soutěžích na evropské i celosvětové úrovni. V současné době již nesoutěží, ale vede úspěšný taneční tým v americkém Portlandu, kde trvale žije. Z aktuálních tanečních úspěchů můžeme jmenovat 5. místo v žebříčku nejlepších tanečních učitelů světa 2019 World Dancesport Series. Kromě tance se však nyní aktivně věnuje hudbě, před sebou má vydání několika vlastních singlů a celé desky.

Zdroj a foto: https://www.michaelpetrdance.com, https://www.michaelpetr.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *