Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Desítka finalistů bude bojovat o titul SuperStar 2020 v přímém přenosu v neděli na TV Nova

Oblíbená hudební show SuperStar vrcholí! Diváky TV Nova a TV Markíza čekají v neděli 24. května a 31. května dva živé finálové přenosy, ve kterých budou ti nejlepší zpěváci a zpěvačky z Česka a Slovenska bojovat o titul SuperStar 2020 a pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč. O osudu soutěžících doposud rozhodovala porota, v živých kolech o vítězi rozhodnou pouze diváci!

Za přísných hygienických a bezpečnostních opatření a bez přítomnosti diváků odvysílají televize Nova a Markíza v neděli 24. května a 31. května živě finálové přenosy hudební show SuperStar. „V prvním přenosu se za doprovodu živé kapely představí kompletní desítka finalistů a na základě diváckého hlasování pět soutěžících s nejnižším počtem hlasů show opustí. Ve druhém živém přenosu – Superfinále – vystoupí pětice postupujících, každý se dvěma písničkami. Divácké hlasování se následně pozastaví a SuperStar opustí další dva soutěžící s nejnižším počtem hlasů. Ze třech nejúspěšnějších se stanou Superfinalisti a divákům zazpívají ještě jednou. Jeden z nich se pak stane SuperStar 2020,“ vysvětluje pravidla kreativní producent a režisér show Pepe Majeský.

Do živých přenosů postupuje TOP 10 finalistů SuperStar 2020 v následujícím složení: Lucie Bikárová, Diana Koval’ová, Júlia Kramárová, Esther Lubadika, Dominika Lukešová, Barbora Piešová, Timotej Májsky, Giovanni Ricci, Martin Schreiner, Michal Šafrata.

Během živých přenosů samozřejmě nebude chybět hvězdná porota ve složení Leoš Mareš, Monika Bagárová, Pavol Habera, Patricie Pagáčová a Marián Čekovský.

Produkce a realizace obou živých přenosů bude probíhat za přísných hygienických a bezpečnostních opatření a bez přítomnosti publika. Soutěžící i porota projde testem na nemoc COVID-19. Samozřejmostí a povinností budou roušky, rukavice, štíty a další zdravotnické pomůcky pro štáb. Soutěžící, porota a kapela budou během živého vysílání na obrazovce bez roušek. Natáčení všech medailonků bude probíhat za přísně stanovených hygienických pravidel podle aktuálních opatření. Finalisté se ubytují v hotelu s přísně střeženým režimem, aby se minimalizoval kontakt s veřejností. S rodinnými příslušníky soutěžících se v průběhu živých přenosů spojí produkce online díky moderním technologiím. Podíváme se živě do jejich domovů a diváci, tak uvidí bezprostřední reakce.

Do zákulisí show zavedou fanoušky oficiální sociální sítě SuperStar – @superstarcs a https://www.facebook.com/superstarcs/. Můžou se těšit například na živá vysílání z backstage, rozhovory se soutěžícími a bezprostřední atmosféru mimo dosah kamer.

Vzkaz pro favorita
Chcete pozdravit svého favorita ze SuperStar? Teď máte jedinečnou příležitost! Natočte na šířku krátký videovzkaz pro svého oblíbeného zpěváka nebo zpěvačku a nahrajte jej prostřednictvím formuláře na novaplus.cz v sekci SuperStar – Zdravice. Ta nejlepší videa pak zveřejníme na webu a také v přímém přenosu na obrazovkách Novy a Markízy.

Všechna vystoupení i bonusy navíc můžou diváci zpětně shlédnout na Nova Plus, Voyo a přes červené tlačítko v HbbTV.

Foto: Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *