Pátý sběratelský přívěsek ve tvaru čtyřlístku z limitované edice k 20. narozeninám ikonického náramku s přívěsky Pandora Moments

V průběhu roku 2020 si společnost Pandora připomíná klíčový okamžik své historie a slaví 20 let, během nichž nadšené obdivovatelky této značky zachycovaly své příběhy pomocí ikonického náramku s přívěsky. Náramek s přívěsky Pandora Moments, proslavený po celém světě a milovaný sběrateli i sběratelkami jako možnost vyjádřit svou lásku a hodnoty prostřednictvím šperků, byl poprvé uveden v roce 2000. 

Každý měsíc v roce 2020 spatří světlo světa a bude znovu uveden jeden z 12 nejoblíbenějších přívěsků Pandora jako součást limitované edice přívěsků 2020, které jsou předurčeny k tomu, aby se ihned staly sběratelskými kousky.

Máte štěstí V květnu bude uveden jeden z originálních přívěsků Pandora: čtyřlístek pro štěstí. Tento přívěsek v podobě čtyřlístku zlaceného 14k zlatem je připomínkou, že je dobré dívat se na svět z té lepší stránky, ať už ho budete nosit pro štěstí na svém náramku, nebo ho darujete někomu výjimečnému, aby se štěstí usmálo na něj. Oblíbený přívěsek, který je součástí tolika příběhů pro spoustu lidí po celém světě.

Čtyřlístek z limitované edice 2020 ze stříbra Ag925/1000 pozlaceného 14k zlatem bude uveden do celého světa 20. května, a to pouze online a ve velmi omezeném počtu kusů. Každý přívěsek je označen puncem* ke 20 letům přívěsků Pandora a je dodáván s certifikátem, který připomíná toto slavné výročí.

CE PANDORA Společnost Pandora navrhuje, vyrábí a prodává ručně dokončované šperky moderního vzhledu zhotovené z vysoce kvalitních materiálu za přijatelné ceny. Šperky Pandora se prodávají ve více než 100 zemích na šesti kontinentech prostřednictvím více než 7 400 prodejních míst, z nichž více než 2 700 představují specializované obchody typu concept store.

Společnost Pandora byla založena v roce 1982 a sídlí v dánské Kodani. Zaměstnává více než 26 000 lidí po celém světě, z nichž více než 11 500 se nachází v Thajsku, kde společnost své šperky vyrábí. Pandora je společnost kotovaná na burze Nasdaq v Kodani v Dánsku. V roce 2018 činil celkový příjem společnosti Pandora 22,8 miliardy DKK (tj. přibližně 3,1 miliardy EUR).

Zdroj a foto: Pandora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.