Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Premium Outlet Prague Airport zavádí zdarma kyvadlovou dopravu

Pražské outletové centrum Premium Outlet Prague Airport (POP Airport) zavádí pro své zákazníky kyvadlovou dopravu POP Shuttle Bus zcela zdarma. Přímá linka jezdí nově od stanice metra Bořislavka do outletového centra a zpět jedenkrát za hodinu každý den, včetně víkendů. Jízdní řád je k dispozici na stránkách www.pop.cz/cs/shuttle-bus.

Lidé, kteří jezdí nakupovat do outletového centra POP Airport, se již nemusí spoléhat pouze na svůj automobil. Outlet sídlící v blízkosti pražského Letiště Václava Havla a obce Tuchoměřice od teď rozšířil možnosti dopravy a zřídil kyvadlovou dopravu POP Shuttle Bus. Přímá linka vyjíždí v pravidelných intervalech jedenkrát za hodinu z autobusové zastávky v ulici Horoměřická u stanice metra A Bořislavka a zpět od autobusové zastávky přímo před POP Airport.

„Na našich zákaznících nám záleží, snažíme se neustále zlepšovat své služby a kyvadlová doprava z Prahy je určitě jednou z nich. Věříme, že tato možnost přiláká nové zákazníky, kteří nemají k dispozici vlastní automobil a cesta do outletu pro ně byla zdlouhavá,“ uvádí marketingový a obchodní ředitel Premium Outlet Prague Airport Jakub Dlouhý.

Označený autobus s logem POP Airport je k dispozici každý den včetně víkendu. Za ideálního dopravního stavu trvá cesta přibližně 15 minut a první spoj jede z Bořislavky do outletu již v 8.55 a poslední ve 20.00 večer. Naopak poslední spoj z outletu k metru Bořislavka odjíždí ve 20.20.

Kromě nové kyvadlové linky se návštěvníci dostanou do POP Airport i pravidelnými autobusovými linkami 312 a 322 nebo automobilem za zhruba 30 minut z centra Prahy.

Jízdní řád POP Shuttle Bus je k dispozici na stránkách: www.pop.cz/cs/shuttle-bus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *