Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Přibližte si léto s přírodními sprchovými gely Frosch Senses

Chvíle vyhrazené jen pro nás samotné patří mezi cenné okamžiky. Mnozí z nás si však nenajdou víc než jen pár minut denně během ranní nebo večerní sprchy. Prožijte každý takový moment naplno a pozvedněte ho na svůj oblíbený rituál se sprchovými gely Frosch Senses.

Přírodní složení se šetrně postará o vaši pokožku a jejich povzbuzující vůně vás přenesou blíže k prosluněným a energií nabitým letním dnům, aby tak pozitivně naladily vaši mysl a dopřály vám zaslouženou relaxaci. Gely jsou obohaceny o panthenol pro hydrataci pokožky, kterou šetrně myjí a zanechávají krásně hebkou. Díky vyváženému složení jsou vhodné pro každodenní použití i pro citlivou pokožku. Frosch Senses lze vybírat ze tří povzbuzujících ovocných vůní – Malinového květu, Granátového jablka a Květu pomeranče a dále Aloe vera, který svou jemnou vůní naopak zklidňuje a uvolňuje od každodenního stresu. Sprchové gely jsou dostupné také ve variantě pro děti.

„Stejně jako celé portfolio značky Frosch, jsou i sprchové gely navrženy s ohledem na citlivou pokožku. Složení je čistě přírodní, s neutrálním pH, bez škodlivých chemických látek jako jsou parabeny, ropné deriváty, barviva, mikroplasty nebo EDTA“ uvedla Nikola Marklová, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „V souladu s filosofií značky je současně brán maximálním ohled na životní prostředí s minimálním zatížení naší planety, a to po celý životní cyklus produktu: od šetrného výrobního procesu přes výbornou biologickou rozložitelnost v přírodě, až po obal vyrobený ze 100% recyklovaného plastu, který je opětovně recyklovatelný. Tato kosmetická řada neobsahuje látky živočišného původu, nebyla testována na zvířatech, a potěší tak i vegany. Doporučená cena je 79,90 Kč,“ dodává Nikola Marklová.

Ekologická náhradní náplň Frosch Senses nabízí 4 různé varianty – s vůní Malinového květu, Granátového jablka, Květu pomeranče a zklidňujícího Aloe vera. Pokud si oblíbíte vůni Granátového jablka, vyzkoušejte také ekonomicky i ekologicky výhodnou půllitrovou náhradní náplň sprchového gelu. Doporučená cena: 79,90 Kč.

Frosch Senses Dětský sprchový gel a šampon je vyvinut s recepturou zajišťující extra jemnou péči pro citlivou pokožku dětí od 3 let. Výtažky z pšeničného proteinu usnadňují rozčesávání dětských vlásků a dodávají jim vitalitu. Jemné složení neštípe v očích při mytí vlásků a je pH neutrální. Frosch Senses sprchový gel a šampon pro děti je k dostání ve 3 barevných provedeních: růžové, zelené a modré. Doporučená cena: 79,90 Kč.

Zdroj a foto: Frosch

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *