Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Hvězda seriálu Slunečná Milan Enčev: Zatejpovali ho zezadu!

Návrat k natáčení po karanténě může být hodně veselý. To potvrdil i herec Milan Enčev (40). Když dorazil po nucené pauze na plac seriálu Slunečná, kde hraje movitého podnikatele, zažil to, co je pro herce noční můrou!

„Přišel jsem na natáčení a říkal jsem, že jsem trochu přibral, ale není to nic hroznýho. Na zkouškách to bylo dobrý, ale na ostrou jsem si sedl, a v tom mi celé kalhoty mi vzadu praskly vejpůl,“ svěřil herec. Muselo se přestat natáčet – smíchy se totiž dusil celý štáb. „Já si navíc zapomněl vzít spodky, protože v karanténě jsem je nenosil. O to to bylo veselejší, viděli úplně všechno,“ smál se herec. Aby se mohlo pokračovat v natáčení, přišly kostymérky s originálním řešením. „Zezadu mě zatejpovaly páskou, na kterou se mi navíc nalepily všechny chlupy. Já jsem to dohrál s roztrženýma kalhotama, takže mě kamera brala jenom zepředu,“ prozradil herec.

Milana Enčeva můžete vidět nejen v seriálu Slunečná, ale také v Divadle Radka Brzobohatého, kde hraje například Harpagona v Lakomci a řadu dalších rolí.

Foto: archiv M. Enčeva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *