Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

ČSOB nabízí na léto k nové kreditce 1000 Kč a 2% odměnu při nákupech

ČSOB a Poštovní spořitelna výrazně zvýhodňují používání kreditních karet. Každý, kdo si kreditku Standard od června do srpna pořídí, dostane jednorázovou odměnu 1000 korun a k tomu dvě procenta zpět při každém zaplacení v kamenném obchodě i na eshopu. Součástí karty jsou dále půlroční bezúročné prázdniny, pojištění ochrany nákupu a prodloužená záruka ke zboží.

„Nabídkou kreditky reagujeme na změnu tržního chování. V současné situaci obchodníci upřednostňují bezhotovostní a bezkontaktní placení kartami nebo mobilními aplikacemi, do nichž jde kreditní karty jednoduše nahrát. Spotřebitelé zase mnohem více nakupují na internetu, a proto chceme vyjít vstříc těm, co ještě kreditku nemají. Právě kreditní karta je k nakupování na síti vhodná i kvůli své bezpečnosti, neboť prostředky klienta jsou oddělené od běžného účtu,“ říká Jan Sadil, člen představenstva ČSOB zodpovědný za retail.

K častějšímu používání kreditní karty by měla zákazníky motivovat zmíněná dvouprocentní odměna z každé transakce, která platí při nakupování po dobu půl roku. Držitel kreditky ale získává další cenové bonusy od partnerů v programu ČSOB Svět odměn, tedy například u prodejců elektroniky, oblečení, léků, pohonných hmot, sportovních potřeb nebo knih.

„Současná situace
představuje pro mnoho domácností náročnou výzvu a každá koruna navíc se tím pádem hodí. Ve skupině ČSOB chceme klientům nabídnout i možnost ušetřit při nakupování a získat něco navíc. Věříme, že v dnešní době může být právě kreditka svým rozsahem výhod a doprovodných služeb řadě lidí užitečná a alespoň trochu pomoci, třeba i jako pohotovostní finanční rezerva. Rozhodně také nechceme vést klienty k zadlužování, proto jsme připravili také možnost automatické splátky,“ doplnil Jan Sadil.

U kreditek je totiž důležitý termín konce tzv. bezúročného období, protože její držitel si na rozdíl od debetní karty na své nákupy od banky půjčuje a utracenou sumu opakovaně splácí. U ČSOB se není třeba úroků v nejbližších šesti měsících obávat. Pokud tedy klient nestihne v daném termínu půjčenou částku uhradit, tak se mu nenavyšuje, protože banka ji půl roku nijak neúročí. A ani poté není třeba mít obavy, neboť lze zdarma nastavit automatické inkaso, čímž držitel kreditky vždy stihne zaplatit utracenou částku ještě v bezúročném období.

Další výhodou kreditek je, že zakoupenou elektroniku nebo domácí spotřebiče kryje na šest měsíců pojištění proti poškození, zničení nebo odcizení. Zboží zaplacené kreditkou navíc má o rok prodlouženou záruku.

Zdroj a foto: ČSOB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *