Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Letošní ročník letního multigeneračního festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST se neuskuteční

Třetí ročník festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST, který se měl letos konat v termínu 17. a 18. července v největším zábavním areálu Šikland na Vysočině, se neuskuteční. Přestože jsme do poslední chvíle věřili v jeho konání, vzhledem k mimořádnému opatření, které vydalo Ministerstvo zdravotnictví České republiky (č. j.: MZDR 20588/2020-2/MIN/KAN), jej bohužel musíme zrušit. Toto opatření s účinností od 25. 5. 2020 do odvolání mimo jiné zakazuje hudební a další umělecká představení s účastí nad 300 osob.

Je nám to velmi líto, ale věříme, že nám zachováte přízeň i nadále. Diváky, kteří si již vstupenky zakoupili, velmi prosíme, aby si, pokud jim to situace umožní, vstupenky ponechali. Zakoupené vstupenky budou platit na příští ročník festivalu, který si o to víc společně užijeme. Slibujeme, že se budeme maximálně snažit, aby hudební program zůstal co nejpodobnější avizovanému složení interpretů, abychom uspokojili letošní zájem diváků. Termín příštího ročníku festivalu zveřejníme v nejbližším možném termínu,“ uvedl Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a šéf pořádající agentury SOLOOTIONS.

Návštěvníci samozřejmě mají právo zvolit i postup dle nově vydaného zákona č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru, označovaného jako SARS CoV-2, na oblast kulturních akcí (dále jen „zákon“), jehož úplné znění naleznete ZDE. Do 31. března 2021 můžete podle tohoto zákona požádat o vydání náhradního poukazu na festival (dále jen „poukaz“), který vám bude vydán do jednoho měsíce od vaší žádosti v hodnotě uhrazeného vstupného. Žádost o tento poukaz, případně další dotazy ohledně vstupenek adresujte na prodejce, u kterého jste vstupenky zakoupili – TicketPortal nebo Šikland. Poukaz bude platný do 31. 10. 2021. Budeme rádi, pokud zvolíte jednodušší řešení a ponecháte si zakoupenou vstupenku.

Velmi děkujeme za pochopení v této nelehké situaci a věříme, že se na BLUE STYLE PRIMA FESTU uvidíme nejpozději příští rok v létě. Zatím se s námi můžete potkat na dalších menších akcích nebo na televizní obrazovce, protože být spolu je prima v každé situaci.

Těšíme se na vás za rok. Další důležité informace k festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST najdete na www.bluestyleprimafest.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *