Čistější módní průmysl podle COPE? Nesmrtelný design, pohodlí a kvalitní materiály, které vydrží!

Vyrazte na výlet do přírody nebo na nerušenou procházku po městě v pohodlném nadčasovém outfitu s minimálním dopadem na planetu. Značka udržitelného oblečení COPE má spoustu novinek na jaro a léto. Uvolněné střihy, stylové dřeváky nebo snové spodní prádlo.

Obzvláště v dnešní proměnlivé době je pravý čas myslet na kvalitu, která vydrží několik let. Každé nákupní rozhodnutí totiž ovlivňuje podobu světa kolem nás. Právě proto COPE usiluje o čistější módní průmysl, k němuž vedou inovativní postupy, etická výroba, materiály šetrné k přírodě, kvalitní zpracování a nadčasový design.

Kvalitu před kvantitou upřednostňuje také značka Beaumont Organic, jejíž modely jsou oslavou divokých luk a harmonické krásy přírody. Přirozenost se propisuje do tlumených odstínů, vzdušných střihů i přírodních materiálů. Nechybí oversized základy šatníku: bílá košile, měkká mikina a medově žluté šaty.

Uvolněný outfit skvěle doplní pohodlné dřeváky od britské rodinné firmy Kitty Clogs. Stylové nazouváky se inspirují tradiční obuví ze Švédska, kde se také vyrábí s maximálním ohledem na udržitelnost produkce. Kůže z malé italské koželužny se barví bez chemie a dřevo pochází z kontrolovaného lesnictví s certifikátem FSC.

Pro milovnice unikátního spodního prádla je tu londýnská značka Dora Larsen. Zapomeňte na černou a bílou. Kolekce vyniká rafinovanými střihy a rozmanitými kombinacemi barev. Světle limetková s šeříkovou nebo třeba karamelová s nebesky modrou.

Základní spodní prádlo a sportovní oblečení zajistí Organic Basics. Skandinávská značka, která chce měnit módní průmysl k lepšímu. Sází přitom na jednoduchý design s maximálním důrazem na udržitelnost a revoluční řešení.

Pány potěší jarní streetwear od dánské značky Native North odkazující k pracovnímu oblečení skandinávských řemeslníků ze 70. let. Univerzální bundy, košile a džíny z odolného materiálu zaručeně poslouží dlouhá léta.

O COPE:
V COPE věří, že styl a udržitelnost jdou ruku v ruce. Nabízí pečlivě vybrané evropské značky, pro které je design stejně důležitý jako odpovědnost k planetě. Kvalitně zpracované oblečení z udržitelné produkce – to dává COPE smysl. Přesvědč se i ty, že slow fashion nemusí být nuda!

Založení COPE inspirovala severská kultura minimalismu, funkčního designu a respektu k přírodě. Mezi vybrané značky patří například Organic Basics, Beaumont Organic nebo Cossac. Udržitelné oblečení je k zakoupení online a v concept storu Shop Up Stories na Vinohradech.

Zdroj a foto: www.cope.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.