Dove představuje novou veganskou přírodní kosmetiku řady Dove Powered By Plants

Téměř 76 % žen se domnívá, že přírodní kosmetika není účinná, takové výsledky přináší výzkum britské společnosti Mintel z roku 2017[1]. Pokud výrobek působí, jak slibuje, začnou ženy pochybovat o jeho ekologické výrobě a složení. Značka Dove však pevně věří v sílu přírodních zdrojů, a tak přichází se svou první řadou přírodních produktů Dove Powered By Plants.

Nová řada Dove Powered By Plants zahrnuje sprchové gely na bázi esenciálních olejů, přírodní deodoranty a tělová mléka2. Produkty obsahují 98 % složek přírodního původu, zachovávají si 100% přírodní vůni a účinky 35 rostlinných ingrediencí, jako jsou např. mořská řasa, kukuřice, ořechy, cukrová třtina, semena hroznů, ale také eukalyptus, pelargónie nebo bambus.

Dove Powered By Plants sprchový gel
Sprchový gel obsahující esenciální oleje je kombinací síly rostlin a znalostí expertů v péči o pleť. Lehký mycí gel spojující vědu a přírodu vytvoří luxusní krémovou pěnu, která čistí a vyživuje pokožku, zároveň ji zanechává dlouhodobě jemnou a zářivou.

Dove Powered By Plants roll-on kuličkový deodorant
Kuličkové deodoranty Powered By Plants obsahují neuvěřitelných 99 % přírodních surovin, které pečují o jemnou pokožku podpaží a zanechávají ji stejně hedvábnou jako ostatní deodoranty. Nový kuličkový deodorant bez obsahu hliníku přináší omamnou vůni pelargónie či zázvoru a je vůbec prvním ekologickým deodorantem Dove.

Dove Powered By Plants eko-sprej
Úplnou novinkou je i ekologický sprej, který je prvním deodorantem ve formě aerosolu. Značka Dove tak stanovila nový standard v oblasti přírodních deodorantů. Díky lehkému složení je deodorant jemný a díky přírodním složkám vysoce účinný.

Dove Powered By Plants tělové mléko2
Další novinkou je první rostlinné tělové mléko s 99 % přírodních ingrediencí, které pokožce dodávají 48hodinovou hydrataci. Lehké hedvábné mléko obsahuje složky bambusu nebo výtažky z pelargonie, které dodají vaší pokožce jas.

Osvědčená kvalita
Produkty z řady Powered by Plants získaly certifikát Cruelty-Free a Vegan od společnosti PETA. To znamená, že produkty nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné i pro vegany. Řada dále byla certifikována značkou COSMOS NATURAL společností ECOCERT Greenlife accreditation od největší certifikační společnosti pro výrobky z oblasti bio kosmetiky. Můžete si tedy být jisti, že každý produkt Dove Powered by Plants je tou nejlepší volbou.

Nové produkty přicházejí ve čtyřech různých vůních, z nichž každý má v srdci jiný extrakt pečujících rostlin: pelargonie pro obnovu pokožky, bambus pro hloubkovou výživu, zázvor pro odstranění nečistot a eukalyptus pro své rozjasňující účinky.

Nová řada bude k dispozici v prodejnách Dm drogerie, Tesco, Teta drogerie i online.

Doporučená cena Dove Powered By Plants sprchový gel 250 ml: 169,90 Kč
Doporučená cena Dove Powered By Plants eko-sprej 75 ml: 169,90 Kč
Doporučená cena Dove Powered By Plants roll-on kuličkový deodorant 50 ml: 169,90 Kč
Doporučená cena Dove Powered By Plants tělové mléko 250 ml2: 199,90 Kč

[1] Source: Mintel Natural, Organic and Ethical Toiletries – UK – Dec 2017.

Zdroj a foto: Dove

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *