Jakub Prachař postaví proti Vojtovi Kotkovi svoji rodinu

Svoji vlastní rodinu dá všanc v dnešním díle zábavné show Máme rádi Česko kapitán jednoho z týmů, Jakub Prachař. V jeho barvách si dnes zahrají maminka Dana Batulková, sestra Mariana Prachařová a rodinný přítel Petr Kolečko. Znalosti o Česku s nimi změří v týmu Vojty Kotka Ewa Farna, Michal Hrůza a Stanislava Jachnická.

Zatímco protihráči i diváci se budou královsky bavit nad urputnou snahou Jakuba Prachaře dovést svůj rodinný tým k vítězství, rodina kapitána červeného týmu prožila během natáčení skutečně horké chvilky. „Brácha je strašně soutěživej. Kvůli některým disciplínám na nás byl strašně naštvanej, třeba jeho pantomimu jsme moc nedokázaly uhádnout, to ho štvalo, mamka říkala, že nás pak asi zabije. Ale přežily jsme obě a máme se pořád všichni rádi,“ prozrazuje sestra Jakuba Prachaře Mariana s tím, že podobně soutěživý jako v televizi je její starší bratr i doma. „Stolní hry hrajeme často a pořád. I teď v karanténě jsme pořád něco hráli, většinou právě hru Česko nebo Dixit, ale i Člověče. Brácha ale vůbec neumí prohrávat, jakmile mu to nejde, je schopnej rozmetat figurky a nedohrát to. Já jsem teda taky hodně soutěživá, o to je to zajímavější,“ dodává sympatická mladá herečka.

Že svoji rodinu během natáčení dnešního dílu show Máme rádi Česko skutečně nešetřil, Jakub Prachař uznává. „S mamkou hraju nerad, protože ona ještě nepochopila, že není důležité se zúčastnit, ale vyhrát, a nadržuje slabším, tedy protihráčům. A Marianu jsem pořád okřikoval, protože její znalosti nebyly valné a dělala ostudu. Schválně jsem na ni vytvářel tlak, abych ji donutil k vyšším výkonům, ale bylo to marný,“ baví se ještě dnes při vzpomínce na natáčení Jakub Prachař. V jednom ale sestře za pravdu dát musí. „Moc neprohrávám ani doma při hraní stolních her. Ale dřív, když jsem viděl, že to asi projedu, jsem jako omylem drcnul do stolu, a tím shodil všechny figurky,“ přiznal nekalou herní taktiku.

Dokáže Jakub Prachař s vlastní rodinou zase zvítězit? Nebo i přes letitou domácí přípravu podlehnou silnému hvězdnému týmu ve složení: Vojta Kotek, Ewa Farna, Michal Hrůza a Stanislava Jachnická?

Vojta Kotek totiž složil neméně silný tým. V něm měl totiž i svoji velkou fanynku. „Vojta byl můj idol. Měla jsem jeho plakát nalepený v pokojíčku. A pak jsem si vzala kluka, který je mu podobný,“ přivedla před diváky do rozpaků nic netušícího Vojtu Kotka Ewa Farna. „To jsem vůbec netušil, proč jsi něco neřekla? Mohlo to dopadnout všechno úplně jinak,“ dodal překvapeně a pobaveně kapitán jejího týmu Vojta Kotek.

Sledujte dnes ve 20.15 na Primě!

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *