Nové potěšení pro celou rodinu

Máte chuť sobě i svým blízkým zpestřit den? Tak zbystřete! Dobrá voda představuje dvě úžasné novinky ve své řadě sirupů. Nově si můžete užít Dobrý sirup v příchutích bezinka a zahradní mix. Všechny oblíbené Dobré sirupy jsou bez konzervantů a umělých sladidel, takže si je může s radostí vychutnat celá rodina.

Ať už máte raději zajímavé bylinkové chutě nebo kombinace oblíbeného zahradního ovoce, s novými Dobrými sirupy si přijde na své každý člen vaší rodiny. Užijte si letní večery ve společnosti lahodné bezinky, nebo se projděte sadem plným šťavnatých jablíček, hrušek a třešní. Nové příchutě Dobrého sirupu potěší jak velké, tak malé. 0,7 litru Dobrého sirupu, ze kterého připravíte více než 9 litrů nápoje, je k dostání za skvělou cenu 34,90 Kč.

BEZINKOVÉ MÁMENÍ
Suroviny:

Dobrý sirup bezinka
Dobrá voda perlivá
led
čerstvé jahody
citron
máta
případně med a bezové květy

Postup:
Pokud máme bezové květy, okraj sklenice namočíme do medu a obalíme v kvítkách. Do sklenice dáme led, na plátky nakrájené jahody a citron, přidáme Dobrý sirup bezinka a dolijeme perlivou Dobrou vodou. Ozdobíme plátkem citronu a snítkou máty.

ZAHRADNÍ POHODA
Suroviny:
Dobrý sirup zahradní mix
Dobrá voda perlivá
sušené jablko nebo hruška
rozinky
třešňový džem
meduňka

Postup:
Do sklenice dáme třešňový džem a sušené ovoce, přidáme Dobrý sirup zahradní mix, dolijeme perlivou Dobrou vodou a promícháme. Ozdobíme sušeným jablkem a meduňkou.

Zdroj a foto: Dobrá voda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.