Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Vitana postaví další tři griloviště v Žatci, Jílovém a Albrechticích

Již čtvrtým rokem zajištuje značka Vitana nová griloviště na veřejných místech a pomáhá podporovat jednu z nejoblíbenějších volnočasových aktivit v Čechách. Tento rok přibydou další tři grilovací místa.

Místa pro nové grily si Vitana nevybírá sama, nýbrž o ně hlasují sami obyvatelé měst a vesnic. Ti o ně soutěží na stránkách projektu vždy před zahájením grilovací sezóny. Díky největšímu počtu hlasů si v letošním roce budou moct připravovat grilované dobroty lidé z Žatce, města Jílového a Albrechtic.

V Žatci bude veřejné griloviště umístěno přímo u řeky Ohře v těsné blízkosti hojně využívané cyklostezky. Druhým místem pro nový gril je romantický areál Jílovského zámku. Obyvatelé Města Albrechtice vyrazí za grilováním k místnímu fotbalovému hřišti, které je častým dějištěm společenských akcí.

„Pro nová místa hlasovali obyvatelé měst v průběhu března 2020 na stránkách www.grilujemevemeste.cz zadáním PSČ. Do soutěže se tento rok zapojilo 2673 měst a obcí. Předání grilovišť by mělo proběhnout v průběhu července, aby je mohli lidé využívat už v době letních prázdnin,“ říká Martin Kusal z marketingového oddělení společnosti Orkla Foods Česko a Slovensko.

Každé griloviště bude vybavené kvalitním ocelovým grilem, stolem, odkládacím stolkem a lavicí z modřínového dřeva.

„Podle statistik zájem o grilování v Čechách stále stoupá a 61 % Čechů během sezóny alespoň jednou týdně griluje. Starostové vítězných měst přijali zpestření volného času pro své občany s nadšením. Těší nás, že městské grilování je stále populárnější a my můžeme přispívat k jeho dalšímu rozvoji,“ říká Michal Panocha, marketingový ředitel společnosti Orkla Foods Česko a Slovensko.

Všechny lokality veřejných grilovacích míst najdete na www.grilujemevemeste.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *