Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

První koncert po krizi: Martin Chodúr pěkně zatopí pod pecí ostravské Bolt Tower!

Konečně se po nucené přestávce setká Martin Chodúr se svými příznivci a potěší je svými písničkami! Pořadatelé programu Léto pod pecí, pestré palety zábavy a sportu, vyzvali právě Martina Chodúra, aby svým koncertem v sobotu 13. června tento program v ostravských Dolních Vítkovicích zahájil. Léto pod pecí tu bude probíhat po celé léto a má pomoci oživit život v severomoravské metropoli.

 „Moc se na tenhle koncert těším. Uskuteční se pod jednou z dominant současné Ostravy. Konkrétně pod vyhlídkovou věží Bolt Tower, která vznikla z někdejší vysoké pece a je bezmála 80 metrů vysoká. Unikátní nástavba vysoké pece s kavárnou a střešní vyhlídkovou terasou, která je vybavená dalekohledy, nabízí mimořádný výhled na Vítkovice, samotnou Ostravu, ale i vzdálené okolí s podmanivým horizontem Beskyd“, informuje Martin Chodúr.

Ve svém devadesátiminutovém poprockovém koncertě uvede Martin Chodúr své největší hity a novinky z chystaného alba Tisíc a jedna noc. Doprovodí ho jeho kapela MACH, se kterou od roku 2012 pravidelně koncertuje v Čechách, na Moravě a na Slovensku a kterou tvoří špičkoví ostravští muzikanti. Konkrétně Vlastimil Šmída, Patrik Benek, Mário Šeparovič a Marek Dufek.

Jak zasáhla pandemie do života Martina Chodúra? Asi jako do života každého z nás. Původně si dokonce myslel, že až o zas tak moc nejde. Když byl ale vyhlášen stav nouze a o nemoci se dozvěděl víc, začal ji naplno respektovat. Taky jsem měl a pořád mám strach o své blízké. Mému dědovi je osmdesát let, žije sám a stále mám obavu, aby se někde nenakazil“, dodává Chodúr. „Pracoval jsem na novém albu, napsal jeden písňový text pro Štefana Margitu. S fanoušky jsem byl v uplynulých měsících v kontaktu jen zprostředkovaně přes Internet prostřednictvím sociálních sítí. Na nich jsem začal být mnohem aktivnější než v minulosti a musím říct, že mne to ohromně baví. Pro své příznivce jsem nahrával videa na můj Youtube a Facebook kanál a rozhodně v tom budu pokračovat! Také jsem každou středu vysílal z domova minikoncerty u piána. Odezva obrovská, což mne přivedlo na nápad překvapovat a těšit mé příznivce recitály z pracovny i vícekrát týdně.A i když mne tohle všechno neskutečně baví a v uplynulých měsících mne to i naplňovalo, není a nikdy nebude nad živé koncertování, kdy vidíte svým příznivcům do očí a do tváře, kdy se můžete okamžitě na vlastní oči přesvědčit, zda jste naladěni na stejnou vlnu. Proto se tak těším na všechny koncerty, které mám před sebou! Jsem pln elánu a energie, mám pocit, že to nejlepší mám před sebou, a věřím, že mi perníkový čtyřlístek, který jsem v pátek dostal od redaktora a dramaturga televizního pořadu Dobré ráno, Pavla Janošece, z České televize Ostrava, přinese štěstí“, dodává pln nadšení věčně dobře naladěný Martin Chodúr.

Vstupenky na ostravský koncert Martina Chodúra, který se uskuteční v sobotu 13. června – https://eshop.dolnivitkovice.cz/cs/leto-pod-peci

Foto: archiv M. Chodúra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *