Rozhovory s úspěšnými lidmi o jejich životní cestách v novém pořadu KB Interview Martina Moravce zpravodajské stanice CNN Prima NEWS

Jsou úspěšní, pracovití a ve svém oboru to dotáhli až na vrchol. Cesta to mnohdy byla složitá. Ale nikdy se nevzdali a dnes díky tomu mohou dělat to, co milují. Máte jedinečnou příležitost dozvědět se, jak toho dosáhli. V novém pořadu zpravodajské stanice CNN Prima NEWS čeští miliardáři, ale i lékaři, sportovci, přední umělci a mnozí další rozmlouvají s Martinem Moravcem. Respektovaný a zkušený novinář v rozhovorech s inspirativními osobnostmi přináší unikátní výpovědi, cenné profesní zkušenosti a osobní vzpomínky, z nichž mnohé dosud veřejně nikdy nezazněly. KB Interview Martina Moravce každou neděli ve 22:15 a v pondělí ve 22:40. Reprízy následují v sobotu a neděli v 14:30.

Zvu si lidi, kteří něco dokázali, ale zároveň to v cestě na vrchol neměli úplně jednoduché. Několikrát klopýtli, padli na ústa, ale vždy se sebrali a šli dál za svým snem. Je zajímavé, že mnohé příběhy velmi úspěšných a bohatých lidí začínají úplně stejně: na dně, bez peněz, od nuly. Ať už balením oříšků v továrně kdesi v Anglii, prací s těžce nemocnými za pár korun měsíčně nebo půjčováním lodiček na Lipně,“ říká ke svému pořadu Martin Moravec a dodává: „Každý host má také úkol: přinést do studia nějaký svůj talisman. Předmět, který symbolizuje jeho cestu vzhůru. A tak už na stole mezi mnou a hostem ležela raketa, která v roce 2014 vyhrála Wimbledon, Bible, kuchařská zástěra z pořadu Ano, šéfe!, obyčejná verzatilka nebo pamětní kámen ze severního pólu.

Pozvání do pořadu KB Interview Martina Moravce již přijali: Zdeněk Pohlreich – úspěšný restauratér, spasitel kvality českých hospod. Dušan Kunovský – jeden z nejbohatších Čechů, majitel společnosti Central Group, největšího prodejce bytů v Česku. Petra Kvitová – dvojnásobná wimbledonská vítězka, jedna z nejlepších tenistek světa. Vlastislav Bříza – nestor českého podnikání, miliardář, majitel proslulé firmy Koh-i-noor. Simona Kijonková – ženský objev českého byznysu posledních let, majitelka Zásilkovny. Tomáš Čupr – nová vlna českého byznysu, podnikatel, inovátor, zakladatel společností Slevomat, DameJidlo.cz či Rohlik.cz. Klára Kolouchová – první Češka, která zdolala tři nejvyšší hory světa. Eva Štěpánková – první dáma české kosmetiky, majitelka firmy RYOR. Tamara Kotvalová – majitelka firmy Carollinum, jedničky v prodeji luxusních hodinek u nás, někdy přezdívaná jako Královna Pařížské. Radim Passer – miliardář, developer, silně věřící muž.

Martin Moravec začínal jako sportovní novinář v MF DNES. Je autorem mnoha rozhovorů se zajímavými lidmi, sloupků, které vyšly knižně pod názvem Enter, mami!, a také biografií slavných osobností: Vladimír Beneš – Mé cesty do hlubin mozku, Jiná Gabriela Koukalová, Petr Koukal: Jsem.

Foto: Archiv FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.