Intimní scénu Gránského a Pagáčové v Modrém kódu překazila korona! Zopakují ji v budoucnu?

Přísná hygienická a bezpečnostní opatření, která provázejí natáčení oblíbených seriálů, se podepisují i na jejich scénářích. Ty se přepisují a upravují mimo jiné tak, aby nedocházelo k fyzickému kontaktu herců.

Nebýt korony, diváci dnešního dílu Modrého kódu mohli sledovat intimní scénu seriálových postav Davida Gránského a Patricie Pagáčové, Matyho a Laury. Opatření zavedená kvůli obavám z šíření koronaviru jim ji ale nedovolila. „I když jsme všichni testovaní, nosíme roušky a sundáváme je až na ostrou. A nesmíme se líbat. Dneska bychom za normálních okolností s Davidem Gránským natočili polibek, ale nešlo to, a tak pusu nahradila kytka. Bylo to srandovní, na konci každé klapky jsme se s Davidem rozesmáli,“ prozradila Patricie Pagáčová po svém prvním pracovním dni po dvouměsíční pauze v natáčení.

Modrý kód (257)

Mezi Matym a Prokopem bude opět dusno. ?Nečekejte do středy a podívejte se na další díl Modrého kódu už teď pouze za 29 Kč → bit.ly/Modrý_kód

Zveřejnil(a) Modrý kód dne Pondělí 25. května 2020

Tuhle scénu přitom původně měli natočit ještě před pauzou. Co se stalo? „Poslední natáčecí den před vyhlášením nouzového stavu jsem přijela na natáčení, a nebylo mi dobře. A tak mě raději poslali zase domů a nenatočila jsem nic. Nakonec z toho byl jenom zánět nosohltanu, ale nikdo nechtěl nic riskovat,“ vysvětluje Pagáčová.

To ale nebyly jediné úpravy, které korona vepsala do scénáře Modrého kódu. „Točíme bez komparzu, což je divné. Nejnutnější komparz tak hrají členové štábu. Maskéři jsou tu v rolích procházejících zdravotníků. Takže nás líčí v kostýmu, pak sundají štíty a jdou na plac místo komparzu. Ale i když máme podmínky pro natáčení ztížené, jsem rád, že můžeme natáčet další díly,“ vysvětluje David Gránský, který díky koronakrizi dospěl k několika zjištěním. „Naučil jsem se pořádně mýt si ruce a zjistil jsem, že vystačím s mnohem méně penězi, než jsem byl zvyklý,“ prozradil seriálový nápadník Patricie Pagáčové.

Podaří se Matymu získat Lauřino srdce zpátky, nebo kytka nebude stačit? Sledujte dnes ve 20.15 na Primě!

Modrý kód (151) – ARCHIV

Připomeňte si návrat Filipa na urgent. ? Pamatujete si, co se tenkrát stalo? ? Všechny odvysílané díly sledujte na webu iPrima.cz → bit.ly/Modrý_kód

Zveřejnil(a) Modrý kód dne Neděle 7. června 2020

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.