Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Ručně vyráběné korále z Ballsmania Collection: Nestyďte se ukázat, kým jste!

Stačí jediný detail a z obyčejných šatů je nepřehlédnutelný outfit. Takovou proměnu umí jednoduše vykouzlit korále z Ballsmania Collection! Výrazné a hravé doplňky s italským původem září barvami. Díky promyšleným kombinacím a metalickým odstínům se šperky hodí jak k běžnému nošení, tak k večerním róbám. Jde jen o to vybrat ten svůj!

Všechny produkty z Ballsmania Collection jsou ručně vyráběné v Itálii. Na žádném z korálků nenajdete šev. Všechny jsou ručně leštěné, aby opravdu zazářily. Díky pružné šňůře si můžete nastavit délku náhrdelníku, který bude vyhovovat právě vašemu dekoltu a oděvu. Korále z kolekce Season pomáhají poodhalit vaši osobnost – ať už jste sebevědomá, kreativní, seriózní nebo máte hlavu v oblacích.

Kolekce Symballs si hraje s kontrasty. Kombinace černé, bílé a zlaté barvy prozrazuje, že žena ozdobená těmito šperky nedělá kompromisy. Náušnicím a náhrdelníkům vévodí symboly korunky a dolaru. Šperky Symballs v sobě mají špetku nadsázky a drzosti – tak jako jejich majitelky.

Italská designérka Mirta Frosini těší svými šperky módní domy po celém světě. Její výrobky objevíte pod značkou Mirta Bijoux například také na stránkách módních magazínů. Ballsmania Collection si vyzkoušíte v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze a prohlédnout a zakoupit si ji můžete též v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *