L´Oréal přináší do České republiky další beauty tech službu Vichy SkinConsultAI

Inovace představená v loňském roce na mezinárodní úrovni, Vichy SkinConsultAI je nyní k dispozici také českým spotřebitelům. Rozpoznává známky stárnutí a poskytuje uživatelům osobní poradenství v oblasti péče o pleť. V loňském roce L’Oréal představil na světové konferenci své technologické pokroky v umělé inteligenci řízené hlasem (AI) a rozšířené realitě (AR), která předznamenala krásu budoucnosti.

Laboratoře Vichy spojily 15 let dermatologické expertizy s rozšířenou realitou a technologiemi umělé inteligence a vytvořily SKINCONSULTAI 1. ALGORITMUS PRO MĚŘENÍ STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY, jehož cílem je pomoci ženám porozumět tomu, jak jejich pleť stárne, jaké jsou jejich silné a slabší stránky a najít personalizované řešení péče o pleť.

SKINCONSULTAI funguje na základě srovnávacího algoritmu, který porovnává rysy obličeje s databankou 10 000 hodnocených fotek. Na základě selfie fotografie SKINCONSULTAI rozpoznává sedm hlavních známek stárnutí pleti a přináší komplexní vyhodnocení stavu pleti. Toto hodnocení dekóduje silnou stránku pokožky a priority pro personalizované doporučení péče o pleť tak, aby uživatelé mohli efektivněji reagovat na proces stárnutí své pleti. SKINCONSULT AI končí kompletní, adaptovanou rutinou přípravků péče o pleť podle individuálních potřeb a priorit identifikovaných pomocí analýzy a algoritmu. A to vše během několika minut.

7 známek stárnutí pleti analyzovaných SKINCONSULT AI, díky nimž odhalíte, jak vaše pleť stárne
Na obličeji je analyzováno 7 znaků souvisejících se stárnutím pleti. Po analýze selfie žena obdrží svou personalizovanou matici. Každý znak je obodován na 5stupňové škále: pevnost pleti, vrásky pod očima, tmavé skvrny, póry, jas pleti, jemné linky. Zhodnocení znaků stárnutí pleti je prováděno podle Atlasu kůže vypracovaného na základě spolupráce s dermatology. Ženy mají následně možnost porovnat svou matici s dalšími ženami své věkové kategorie.

VYZKOUŠET SKINCONSULTAI
Vichy SkinConsultAI následuje My Skin Track UV a Effaclar SpotScan od La Roche-Posay a Style My Hair Pro od L’Oréal Professionnel, které společnost L´Oréal představila českému trhu v loňském roce, poháněné umělou inteligencí a rozšiřující řadu služeb v reálném světě. Další informace zde: https://www.loreal.cz/novinky/novinky/2019/june/limitlessbeauty

Zdroj a foto: L’Oréal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.