Chci novou koupelnu, ale expres, prosím!

Vybíráte novou koupelnu nebo aktualizujete původní, ale v obou případech vás tak trochu dohání čas? Nevěšte hlavu! Zpravidla je sice při dodání nábytku do koupelny potřeba počítat s týdny, to ovšem není případ šikovných pomocníků v podobě expresních výrobků, které jsou k dispozici do pěti dnů!

Pro ty, kteří nemohou nebo jen nechtějí čekat, jsme z naší nabídky vytipovali takové řady a dekory koupelnového nábytku, které jsou dlouhodobě hodně oblíbené, zejména pro svou nadčasovost, eleganci i sofistikovanou jednoduchost. A právě z nich jsme vytvořili výrobky s opravdu rychlým dodáním, a to do pěti pracovních dní od objednání,“ uvádí Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku.

Ideálním příkladem jsou přitom výrobky z řady Q Max, která patří dokonce k nejprodávanějšímu koupelnovému nábytku v České republice a není divu! „Řada Q Max se v expresní variantě pyšní například šikovnými úložnými prostory ve skříňkách s šířkou od 55 do 80 cm, doplňkovou skříní, kam uschováte spoustu dalších koupelnových nezbytností, výběrem ze čtyř typů úchytek i zrcadlových galerek, či elegantně tvarovaným keramickým umyvadlem Q.“ A pozadu rozhodně nezůstává ani její design – dostupná je totiž v trendy provedeních hned čtyř dřevodekorů Oregon, Ořech, Arlington či netradiční Café, ale také v tradiční nadčasovém bílém lesku…

Takže už se také těšíte? Tak novou koupelnu expres, prosím!

Zdroj a foto: www.drevojas.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.