Již dnes večer poslední premiový díl talkshow 7 pádů Honzy Dědka. Dorazí Vémola, Hrachovcová, Měcháček/Jeřábek, Balonová!

Poslední premiérový díl oblíbené internetové talkshow 7 pádů Hondy Dědka v této sezóně odvysílá dnes ve 21.35 FTV Prima. Jejími hosty budou herci Tomáš Měcháček a Tomáš Jeřábek, herečka Kateřina Kaira Hrachovcová, zápasník Karlos Terminátor Vémola a písničkářka Tereza Balonová.

TOMÁŠ MĚCHÁČEK A TOMÁŠ JEŘÁBEK prozradí, jak vzniklo jejich přátelství a jak vychovávají svoje malé děti. „S otcovstvím jsem si dával na čas. Neumím být přísný, jsem takový dánský fotr – hodnej táta, kterej bere ohled na to, co kluk potřebuje. Nechám ho jít, kam chce, jdu poslušně za ním. Brzy ale přijde hranice, kdy to budu fackovat,“ říká v talkshow 7 pádů Honzy Dědka nejslavnější bankéř z reklamy, Tomáš Jeřábek. Jeho kamarád Tomáš Měcháček je, ač mladší, v roli otce zkušenější. „Radím Tominovi, aby za ním nechodil, a spíš ho chytl za ruku, když ho převádí přes ulici. A aby před ním nekouřil. Ale to mu říkám až poslední rok, kdy jsem přestal kouřit já,“ říká Tomáš Měcháček s tím, že s cigaretami skoncoval ze dne na den. „V jeden večer jsem se překouřil. Šel jsem do sprchy, kde jsem vyplivl hlen, hnusnej černej, bylo to strašný, pořád si to pamatuju,“ vysvětlil v rozhovoru s Honzou Dědkem.

KARLOS TERMINÁTOR VÉMOLA prozradí, k čemu vede své děti a co chce vymlátit ze svého syna. Zavzpomíná i na éru vyhazovače v londýnském ghettu. „Zpětně si říkám, že to byl drsný život, i když tenkrát mi to tak nepřišlo. Dělal jsem v ghettu v severním Londýně – v Totthenhamu a na West Endu. To byla místa, kde nikdo nechtěl dělat. Bylo mi osmnáct a byly za to dobrý peníze. Nejtěžší je vyhodit ožralé ženské. Když se začnou rvát, je to konec, nemají zábrany,“ řekl v rozhovoru s Honzou Dědkem. Své dvě dcery proto k zápasení vést nechce. „Moje holky nezápasí, malé je šest měsíců, starší jezdí v Londýně na koních. Holka je drsná po mámě, tu by to bavilo, ale já ji k tomu nevedu, budu rád, když zůstane u koní,“ říká Vémola s tím, že ale ze syna chce vychovat pořádného chlapa. „Můj kluk je měkkej, z toho bude spíš baleťák. Je mu 9, ale já všem říkám, že je mu 6. Je pomalejší, to má po mámě. Dal jsem ho na rugby, to vůbec nešlo, bylo to na něj moc drsný, tak jsem ho dal na fotbal, ale on to v sobě nemá. Chci, aby z něj byl chlap. Říkám mu: Buď si šampiónem, čeho chceš, nemusíš dělat to, co já, ale hlavně nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím,“ říká bez okolků v dnešní talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

KATEŘINA KAIRA HRACHOVCOVÁ rozloží moderátora Honzu Dědka na prvočísla a prozradí, proč po letech usedla do školních lavic. „Měla jsem období, kdy jsem chtěla studovat. Začala jsem studovat psychologii, chodila jsem na seminář o koučinku, který vedl jeden úžasný pan profesor. Vtáhlo mě to a začala jsem se koučinku věnovat víc. Učí mě to zjednodušit věci a během krátkého času se s klientem dobrat konce. Koučinkem se neživím, i když občas za to dostanu zaplaceno,“ říká Kateřina Kaira Hrachovcová a svoje znalosti dnes večer uvede v praxi přímo na moderátorovi Honzovi Dědkovi.

TEREZA BALOUNOVÁ prozradí, proč na jejích koncertech stříká krev. „Hraju zásadně bez trsátka, a když se rozvášním, jedu. Měla jsem na ruce zranění, prasklo mi to a stříkala z toho krev. První řada couvla, a když jsem se podívala na sebe, měla jsem bílé triko celé od krve a diváci se oprašovali. Ale dohrála jsem to. Ještě jsem prdla strunu, basové éčko, to nevím, jak se mi povedlo. Pak šla ruka do ledu a kytara je pořád od krve, to se nesmylo,“ vypráví písničkářka Tereza Balonová, jak také může vypadat její koncert.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *