Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Šestý Rohlik Point určený pro širokou veřejnost tentokrát umístěný na Praze 4 v Areálu Zátiší

Rohlík umístil již šestý Rohlik Point, chlazený výdejní box pro vyzvednutí nákupů, který je dostupný pro širokou veřejnost. Kdokoliv si tak může objednat oběd či doplnit ledničku z Rohlik.cz s doručením do Rohlik Pointu a vyzvednout si ho cestou domů. Nachází se v Areálu Zátiší na Praze 4.

V Areálu Zátiší, jehož součástí je Rezidence Zátiší a Alzheimer Home, Rohlik Point řeší i dovoz potravin z Rohlíku pro seniory bydlící v domově. Takže například příbuzní mohou svým blízkým nechat doručit na co mají právě chuť a pečovatelé nákupy předají.

„Jsme velice rádi za příležitost, kterou nám společnost Rohlík nabídla umístěním Rohlik Pointu do našeho objektu. Věřím, že se dostupností nákupu přímo z bytu, recepce, či prostřednictvím rodiny zpříjemní tato možnost život našim obyvatelům. Jsem příjemně překvapen kvalitou produktů, které jsem obdržel první den po spuštění Rohlík Pointu v našem zařízení (ihned jsem přeci musel vyzkoušet objednávku na vlastní kůži) a jednoduchostí a lehkostí s jakou celý systém funguje“, komentuje spuštění provozu ředitel Areálu Zátiší, Mgr. Michal Palkoska.

V době koronaviru jsme v této podobě poprvé nainstalovali Rohlik Point v Domově pro seniory Elišky Purkyňové na Praze 6 a je velmi hojně využíván. Jelikož je stále domov uzavřen veřejnosti, příbuzní se snaží alespoň přes Rohlik Point potěšit své příbuzné a doručit jim něco dobrého”, uvádí projektová manažerka Rohlik.cz, Kamila Frolíková.

V online supermarketu Rohlik.cz najdete více než 15 000 položek sortimentu od nejlepších pekařů, farmářů i řezníků. Nakoupíte pohodlně na pár kliknutí a do 180 minut budete mít nákup u sebe. Stačí nakoupit nad 100 Kč a doprava je vždy zdarma.

Výdejní chlazený box Rohlik Point je alternativou pro doručení nákupu domů. Zákazník nemusí být v konkrétní čas na doručovací adrese, ale pokud si zvolí doručení do Rohlik Pointu, nákup si vyzvedne dle svých časových možností a má na to čas v rozmezí několika hodin.

Rohlik.cz má aktuálně 35 Rohlik Pointů. Většina je jich neveřejných a jsou umístěný především ve firmách a office parcích. V dalším měsíci je plán umístit další 4 nové Rohlik Pointy. Adresa areálu Zátiší: Urešova 1757, 148 00 Praha 4.

Zdroj a foto: Rohlik.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *