Zůstaňte na dosah! Balet Národního divadla zve na svá podzimní představení

Národní divadlo zve své diváky na představení sezony 2020/2021 a těší se zpět do divadel, na společné „živé“ zážitky. Již nyní byl zahájen předprodej vstupenek na září a říjen 2020, nenechte si tuto příležitost ujít, protože v nabídce titulů je hned několik představení, která doposud byla zcela vyprodaná a vstupenky jsou stále k dispozici.

Balet Národního divadla otevře sezonu 27. srpna 2020 baletní komedií Leonce & Lena, jež přináší na jeviště Stavovského divadla vtip a společenskou satiru, přitom svým pohádkovým příběhem pobaví celou rodinu – stejně jako velký výpravný balet La Fille mal gardée (Marná opatrnost), který bude nově uveden ve Státní opeře a který patří ke klenotům tradičního baletního světového repertoáru.

V nabídce titulů, jimiž Balet ND po letních prázdninách diváky přivítá, nechybí ani ikonické Labutí jezero nebo inscenace Kafka: Proces, která svébytným způsobem zapadá do Kafkovy Prahy a na jeviště Stavovského divadla přináší až bolestně krásný zážitek.

Vzhledem k zahájenému prodeji vstupenek si tak můžete zajistit své místo v hledišti také na unikátní představení Kylián – Mosty času. Komponovaný večer představuje čtyři opusy Bella Figura, Gods and Dogs, Petite Mort a Šest tanců, které patří ke skutečným lahůdkám tanečního divadla a zdobí repertoár naší první scény.

Foto: archiv ND

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.