Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

VIP maminky a jejich děti pokřtili Knihu Matky na palici

Když se křtí kniha s takovým názvem jako je “Matky na palici”, je samozřejmé, že kmotrami musí být jedině maminky – neboli – matky. V pořadí již druhému dílu půvabné spisovatelky Alexandry Veliké tedy popřály v podobě sudiček Adriena Sobotová se synem, Sára Saudková se synem a dcerou, Štěpánka Duchková s dvojčaty, Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou, která na pomoc přizvala i svou dcerku Coco. Děti Evy Čížkovské a Hanky Čížkové bohužel nemohly. I tak bylo na křtu pěkně veselo.

„Jsem moc ráda, že se moje knížka křtí v tak dobré náladě,“ usmívá se autorka. „Je to přeci komediální příběh. I když trochu cynický, ale to už tak v životě bývá…“ Alexandra Veliká je sama maminkou čtyřleté holčičky, příběh do knihy ale čerpala z vyprávění. „Jde o humoristický příběh tří zcela rozdílných matek, donucených mateřskou školkou ke spolupráci na vánočním večírku. Přípravy vyústí nejen do řady šílených nedorozumění a konfliktů, ale i do opravdu překvapivého finále,“ prozradila něco málo z knihy, která vyšla v nakladatelství Formal group a již je k dostání v knihkupectvích.

„Já jí zhltla za jeden den na chalupě,“ přiznala se Petra Černocká a dodala, že důvodem nebylo jen to, že je knížka docela úzká, ale tím, že ji bavila. „Je moc vtipná, taková ze života… Několikrát jsem se u ní rozesmála, takže jsem jí půjčila i Báře. A ta se u ní hihňala taky!“ Ostatní kmotry se ke knize dostaly až na křtu, takže na hodnocení ještě nedošlo. Kvitovaly ovšem atraktivní a vtipnou obálku knížky.

Menším dětem zúčastněných kmoter sice “Matky na palici” nic neříkaly, jejich nadšení a chválu sklidilo občerstvení na křtu, který se odehrával v Pizza Hut – rájem pro mlsné jazýčky (nejen) dětí. Některé se dokonce s pizzou objevily i přímo na samotném křtu. „My milujeme hlavně šunkovou,“ téměř unisono prohlásila dvojčata Štěpánky Duchkové. To dcerce autorky knihy chutnala pizza s ananasem a Coco Báry Vaculíkové si pochutnala na zeleninové s čerstvými sherry rajčátky. Podstatné ale je – a to mohou všechny maminky potvrdit, že byly děti spokojené, a tak měly po křtu maminky nějaký čas prolistovat knížku nebo si popovídat s přáteli.

Zdroj: Helena Váňová Production

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *