Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMóda

Místo, kde jediným „limitem“ jsou hvězdy = Nový projekt STARS LOVERS & FRIENDS

Pokud paříte k těm, které v Praze máloco překvapí, ale přitom stále hledáte nová a inspirativní místa, určitě navštivte nově otevřený prostor STARS LOVERS & FRIENDS na pražském Albertově. Za originálním projektem stojí Janina Šlemínová, která je už téměř 20 let spojovaná s mnoha úspěšnými společenskými, módními, charitativními a byznysovými akcemi organizovanými v České republice i v zahraničí.

Právě snahu o spojení všech jmenovaných prvků promítla do vytvoření jedinečného konceptu, jaký v Praze zatím chyběl. Je určený pro prezentaci módy, umění, byznys i zábavu, prostě pro lidi, inspirativní osobnosti, jejich myšlenky, sny a emoce.

Při vstupu do stylových prostor STARS LOVERS & FRIENDS se nenechte zmýlit. I když vás na první pohled upoutají designové kousky oblečení například z dílen módních návrhářek Helen Mertlové, Mirky Talavaškové, herečky Vlastiny Svátkové anebo exkluzivní niche kabelky Bonclé od Petry Šafářové, tento prostor daleko přesahuje hranice módy a designu, které jsou pro Janinu Šlemínovou doslova srdcovou záležitostí. Její vytříbený smysl pro estetiku, detail i funkční design přetvořil tento prostor na „útočiště“ pro každého, kdo hledá zajímavé místo pro organizaci akcí či prezentací.

„Tento prostor a jeho atmosféra přirozeně navazuje na mé dlouhodobé aktivity spojené s event managementem a také srdcovým projektem FASHION STARS NIGHT, který letos v březnu oslavil již 15. výročí. Nicméně jsme velmi otevření dalším nápadům a zajímavým kreativním osobnostem, které hledají prostor pro realizaci či zviditelnění. Bez toho, aby je limitovalo cokoli méně dosažitelného, jako jsou hvězdy,“ říká s úsměvem majitelka tohoto konceptu Janina Šlemínová, kterou od realizace jejího snu o multifunkčním prostoru pro setkávání různého typu neodradila ani pandemie COVID-19. Naopak, právě nečekaně získaný „čas navíc“ v době karantény jí umožnil dotáhnout svou další vizi do reality. Dvojpodlažní prostor s kapacitou až 120 hostů a vlastní skrytou zahrádkou je maximálně variabilní a zároveň disponuje nespornou atmosférou a charismatem. „Je vhodný pro organizaci byznysových setkání, menších společenských a prezentačních akcí, komorních módních přehlídek, tiskových konferencí i soukromých oslav. I proto že se event managementu věnuji poměrně dlouhou dobu, mohu potvrdit, že nabízí kombinaci možností, jaké se v širším centru Prahy hledají jen těžko,“ dodává Janina Šlemínová.

Prostory STARS LOVERS & FRIENDS jsou otevřené pro všechny, kteří hledají originální místo pro realizaci vlastních kreativních nápadů, setkávání či prostě inspiraci pro svůj šatník či interiér z dílny českých a slovenských designérů. Na budoucí úspěchy originálního projektu si přišly během nedávného slavnostního otevření připít i známé tváře jako Barbora Mottlová, Vlastina Svátková nebo Kateřina Kaira Hrachovcová a rozhodně není vyloučené, že při své návštěvě STARS LOVERS & FRIENDS na některou z mnoha inspirativních osobností narazíte i vy.

Stars Lovers & Friends najdete na adrese Na Slupi 17, Praha-Albertov.

Zdroj: Stars Lovers & Friends, foto: Michal Adamovský, Marek Costey, Mirek Žebrák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *