Miele uvádí na trh svůj inovativní tyčový aku vysavač Triflex

Prakticky každá třetí domácnost v Evropě dává přednost akumulátorovému vysavači a tento trend nadále roste. Zákazníci oceňují zejména flexibilitu spojenou s odpovídajícím výkonem. Přední výrobce domácích spotřebičů, značka Miele, uvádí na trh model vysavače Miele Triflex HX1, který reaguje na měnící se potřeby zákazníků a přináší vynikající vlastnosti, design i odpovídající hygienu do každé domácnosti.

Vysavač Miele Triflex HX1 staví na konceptu 3 v 1 a přináší tak kombinaci krásného užitého designu přístroje, maximální všestrannou flexibilitu a extrémní sací sílu. Základním prvkem celého vysavače je PowerUnit, která se skládá z motorové jednotky, zásobníku na prach a baterie s výdrží až 120 minut. Flexibilita celého systému spočívá v rychlém uzpůsobení potřebám vysávání. PowerUnit můžete umístit pod rukojeť pro snadné vysávání v nepřístupných místech pod nábytkem, nebo můžete sejmout elektrokartáč a sací sílu použít pro vysátí látkových povrchů a přikrývek. Jednotka PowerUnit zcela spolehlivě funguje i samostatně, proto s ní pohodlně vysajete třeba i svůj vůz. Přesunutím těžiště dolů dokáže Triflex samostatně stát.

„Díky této flexibilitě při manipulaci v kombinaci s výkonným sáním a výdrží baterie až 120 minut je Triflex na trhu zcela jedinečný,“ říká Petr Chlada, obchodní ředitel společnosti Miele pro Českou republiku a Slovensko. Vysavač vyrábí německý závod v Bielefeldu. Celý systém běží na lithium-iontové baterii německého prémiového výrobce kvalitních baterií Varta, přičemž zákazníci mohou volit hned ze sedmi modelových variant, kdy prvotřídní řada vysavače Miele Triflex HX1 Pro vydrží v aktivním režimu vysávání až 120 minut. Ani v základním modelu však nejsou uživatelé ochuzeni o příkladnou výdrž, protože vysavač vydrží až 60 minut.

Vysavač Miele Triflex HX1 lze bezpečně připevnit pomocí přiloženého držáku na zeď, což ocení zejména mladé rodiny v menších bytech. Velkou výhodou je samostatné nabíjení baterie, kterou můžete z vysavače lehce odejmout a přenést ke vzdálené zásuvce. Díky změnám těžiště dokáže vysavač stát ve svislé poloze i samostatně, a to prakticky kdekoliv v domácnosti.

Extrémní sací síla zaručuje příkladnou hygienu
Technologie Vortex vysavače Miele Triflex HX1 má v kombinaci s výkonným elektrokartáčem tak vysoký výkon sání jako ten nejsilnější podlahový vysavač Miele. Filtr HEPA se kromě toho postará, aby byly zachyceny i ty nejjemnější částečky. Díky této sací síle si můžete užít dokonale čistou domácnost. Vysavač se automaticky přizpůsobí nejrůznějším typům podlah, podle potřeby si sám upraví i výkon.

Zákazníci mohou vybírat z pěti dostupných modelů – HX1 Pro, HX1 Cat&Dog, HX1 Runner, HX1 Performance a základní model HX1 ve třech barevných provedeních. Modely HX1 Pro a HX1 Cat&Dog jsou navíc vybaveny kartáčem s LED osvětlením BrilliantLight, díky kterému spolehlivě odhalíte všechny skryté částečky prachu po svých domácích mazlíčcích.

Příjemnou kapitolou v rámci přístroje jsou jeho dostupná barevná provedení, přičemž vysavač skvěle odráží všechny designové atributy typické pro domácí spotřebiče značky Miele. Můžete vybírat z barev Infinity šedá Pearlfinish se zlatorůžovou, elegantní obsidian černá rovněž se zlatorůžovou, romantická rubínově červená se stříbrnou, tradiční lotosově bílá se zlatorůžovou nebo moderní grafitově šedá se zlatorůžovou.

Vysavač Miele Triflex lze pořídit od 13 990 Kč v Miele Experience Centrech v Praze a v Brně. Z pohodlí domova také online na shop.miele.cz nebo u autorizovaných partnerů.

Parametry vysavače Miele Triflex HX1

Systém Bezsáčkový akumulátorový tyčový vysavač 3 v 1
Čisticí výkon Technologie Vortex se třemi filtračními stupni; extra široký elektrokartáč Multi Floor XXL s automatickou detekcí podlahy
Baterie Vyměnitelná lithium-iontová baterie (25,2 V) od prémiového výrobce Varta,
7 vysoce výkonných článků
Výdrž baterie Až 60 nebo 120 minut na stupeň výkonu 1 bez elektrokartáče*
Pokrytí plochy Až 125 m2 nebo až 250 m2*
Doba nabíjení 4 hodiny
Objem nádoby na prach 0,5 litru
Výfukový filtr Hygiene Lifetime (bezúdržbový) / HEPA Lifetime (bezúdržbový)*
Výkon motoru 170 + 50 W
Regulace výkonu Třístupňový posuvný volič
Hmotnost 3,7 kg (včetně sací trubice a elektrokartáče Multi Floor XXL)
Komfort při obsluze Elektrokartáč / elektrokartáč s BrilliantLight*; funkce samostatného stání
a parkování; příslušenství (sací štětec, hubice pro čalounění, štěrbinová hubice)

* Závisí na zvoleném modelu

Zdroj a foto: Miele

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.