Šampaňský dům Moët & Chandon uspořádal Cinema Cocktail by Moët & Chandon v baru Public Interest v Praze

Šampaňský dům Moët & Chandon, který každoročně v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary pořádá proslulou Moët party, se vzhledem k současné situaci a oficiálnímu přesunutí filmového festivalu rozhodl uspořádat menší setkání s milovníky bublinek v Praze. Cinema Cocktail by Moët & Chandon se konal ve čtvrtek 9. července v baru Public Interest za účasti mnoha známých osobností. 

Odpolední koktejl se celý nesl v duchu ikonického italského filmu La Dolce Vita. Slavnostní atmosféry si na události, kde teklo šampaňské proudem, užívaly známé osobnosti jako Tereza Srbová, Eva Doll, Barbara Nesvadbová, Taťána Kovaříková, Karol Kisel, Kateřina Sokolová, DJ Lucca, Miss Cool Cat, módní influencerky Zorka Hejdová, Ina Tina, Natálie Kotková a mnoho známých osobností z módní branže. 

Na hosty během večera, kterým provázel DJ Robot a hudební duo Billy Rayner & Robin Finesilver, navíc čekalo malé překvapení v podobě exkluzivně prvního promítání třetího závěrečného dílu trilogie baru Public Interest mapující období za koronaviru v gastronomii, na jehož vzniku se značka Moët podílela. První díl trilogie vznikající pro Public Interest pod taktovkou režiséra Maxmiliana Turka se dočkal zařazení do výběru Young Director Awards v kategorii Creation in Isolation a také ho do svého výběru zařadili na Ads of the World. Po úspěchu prvního dílu byl odhalen i druhý díl, v režii Jana Kalvody, který se také stal virálním hitem. Třetí díl trilogie, který vznikl ve spolupráci baru Public Interest a značky Moët & Chandon, se nese v pozitivní náladě a oslavuje uvolnění atmosféry po koronavirové pauze. Fotky z párty najde na našem Facebooku!

PUBLIC UVÁDÍ: MUŽ ZA PULTEMVypravěč: Jiří BartoškaRežie a kamera: Maxmilian TurekBarman a scenárista: George MayKreativní supervize: Daniel RuzickaStřih: Filip MalásekHudba : Nelson Ned / Jurame#publicinterestbar #localpatrons #barantena #quarantena #shortmovie #muzzapultem #soudruzi

Zveřejnil(a) Public Interest – Champagne & Cocktail Bar dne Středa 8. dubna 2020

PUBLIC GARDEN| Official openingVypravěč: Jiří BartoškaDirector: @jan_kalvoda Public girl: @muj_mysak Editing: Filip MalásekCreative supervisor: @mr.danruzicka Public Production#publicinterestbar #publicgarden #praguelife #localpatrons #oldtownsquareprague

Zveřejnil(a) Public Interest – Champagne & Cocktail Bar dne Pátek 8. května 2020

Zdroj a foto: Moët & Chandon 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *