F1 oznamuje dva nové závody. Uvidíte je na Sport1 a Sport2

Mistrovství světa Formule 1 se konečně dostává do vysokých otáček a fanoušci královské disciplíny motorsportu mohou opět sledovat své oblíbené závody na stanicích Sport1 a Sport2 živě. Již v červnu byl zveřejněn kalendář úvodních osmi závodů a v den startu prvních tréninků druhého z nich, Velké ceny Štýrska, oznámila F1 další dvě velké ceny pro rok 2020.

K revidovanému kalendáři se připojují zbrusu nová Velká cena Della Toscana Ferrari 1000 na oslavu výročí ikonické italské značky v Mugellu a Velká cena Ruska v Soči.  Tím se současný počet potvrzených závodů zvyšuje na deset a další budou oznámeny v následujících týdnech. Jak již bylo uvedeno dříve, vedoucí složky F1 a FIA očekávají, že revidovaná sezóna 2020 bude mít 15 až 18 závodů.

Další zveřejněné závody jsou následující:
11. – 13. září FORMULA 1 GP DELLA TOSCANA FERRARI 1000 2020 Mugello (Itálie)
25. – 27. září FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2020 (Soči – Rusko)

Chase Carey, předseda představenstva a generální ředitel Formule 1, řekl: „S potěšením oznamujeme, že Mugello a Soči budou součástí kalendáře 2020 a chceme poděkovat všem našim partnerům za podporu v posledních týdnech. Minulý víkend jsme zažili skvělý začátek sezóny v Rakousku a naše plány na zbytek sezóny 2020 mají reálný rozměr. Těšíme se na návrat do Soči a jsme nadšení tím, že se poprvé představí závod Formule 1 také v Mugellu k výročí 1000. Grand Prix Ferrari. Oba závody budou pro fanoušky obrovským přínosem.“

Zdroj: AMC Networks International, foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *