Speciální letní soutěž: O hrnečky Mini Magic Cup a Magic Cup od značky NUK

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balíček v hodnotě 1000,- Kč vyhrávají Robin H., Hradec Králové, Liliana P., Olešky; Jaroslav H. Praha. Výhercům gratulujeme!

Léto už je v plném proudu a vy už se nemůžete dočkat dalších velkých prázdninových dobrodružství? My tu pro vás máme pomocníka, kterého oceníte nejen na cestách, ale i po celé léto, kdy je na pitný režim děťátka kladen ještě větší důraz.

Zasoutěžte si o hrnečky z řady Magic Cup, ze kterých může vaše děťátko pít ze všech stran, stejně jako dospělák! To umožní 360° pitný okraj a silikonový disk, díky kterému nápoj z hrnečku nevyteče. Navíc má hrneček speciální zúžený tvar – ideální pro malé dětské ručičky. Model pro děti od 6 měsíců Mini Magic Cup má zase ergonomicky tvarovaná držátka pro ještě snadnější držení. Podpořte pitný režim dítěte hrou, která ho bude bavit! Tři výherci se budou moct těšit na produkty značky NUK v hodnotě 1 000,- Kč.

Magic Cupp

Nechte své děti vzít pitný režim do vlastních rukou! ??Pomůže jim náš Magic Cup, který drží tekutinu uvnitř i při nejoblíbenější dětské pozici – vzhůru nohama! ?

Zveřejnil(a) NUK dne Středa 8. července 2020

Soutěžní otázka: Díky čemu jsou hrnečky bezpečné proti vytečení?
a) Silikonový těsnící disk
b) Ergonomická držátka
c) Barevné motivy

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 26.7.2020. Vyhrává 400., 500. a 600. odpověď. Do předmětu uveďte: Magic Cup. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: NUK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.