Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

BASU SICHUAN CUISINE & BASU HOTPOT ve Slovanském domě

BASU je originální restaurace v centru Prahy. Naleznete ji v malebné zahrádce, která je součástí vnitrobloku Slovanského domu. Interiér je laděný v moderním asijském stylu, jenž kontrastuje s tradiční kuchyní z čínské provincie S’-čchuan.

Cílem restaurace je přiblížit zákazníkům oblíbené pokrmy čínské provincie S’-čchuan. “Sečuánské” jídlo je známé po celém světě, ale často se podává v absolutně pozměněné podobě. V BASU se snaží připravovat svým zákazníkům jídla z těch nejkvalitnějších surovin, se svou ojedinělou kořeněnou a peprnou chutí.

V květnu 2020 byla otevřena ve Slovanském domě zcela unikátní konceptová restaurace BASU HOTPOT, majitelé chtěli zkompletovat nabídku autentické čínské gastronomie.

HOTPOT je v Asii velmi populární způsob přípravy jídla. Při návštěvě, Vás usadí ke speciálnímu stolu, který zároveň slouží, jako indukční deska. Dostanete hrnec s vařícím vývarem, ve kterém si postupně uvaříte pochoutky jako jsou mořské plody, plátky masa, výběrová zelenina, nebo houby. Budete mít také spoustu času ke konverzaci, proto do BASU můžete zavítat na rodinnou oslavu, posezení s přáteli, nebo obchodní večeři.

Speciality BASU SICHUAN CUISINE & HOTPOT
• HOTPOT
• Mapo Tofu
• Dušené hovězí po sečuánsku
• Smažené kuřecí kousky v chilli
• Dvakrát vařený vepřový bok

Zdroj a foto: www.slovanskydum.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *